Відправляв копалини з «Кіровоградського рудоуправління» російській армії: мільярдеру оголосили підозру (ФОТО)

14:39, 22 Червня, 2023

 Російському мільярдеру Сергію Кабаргіну, який відправляв видобуті підприємством «Кіровоградське рудоуправління» копалини на посилення російської армії, оголосили про підозру.

Як повідомляє Служба безпеки України в Кіровоградській області, росіянин Сергій Кабаргін використовував підконтрольне йому підприємство «Кіровоградське рудоуправління», яке спеціалізується на видобутку вогнетривкої глини. Видобуті копалини з України Кабаргін постачав до російських «Лукойла» і «Росатома» через свою фірму «Боровичский комбинат огнеупоров».

«Значну кількість будматеріалів, виготовлених на цьому підприємстві з української сировини, Кабаргін відправляв російським військам на фронт для будівництва укріпрайонів», – повідомляють в СБУ.

rudoupravlinnya1

Крім того, від початку повномасштабного етапу російсько-української війни російський мільярдер Сергій Кабаргін через «схему» перераховував до російського бюджету мільярди рублів.

Сергію Кабаргіну оголосили про підозру у фінансування дій, вчинених з метою захоплення державної влади, зміни меж території України. Наразі підозрюваний перебуває на території Росії.

rudoupravlinnya3

Нагадаємо, що на підприємство «Кіровоградське рудоуправління» має ліцензію до 2035 року на розробку Обознівського родовища каолінової глини на Кіровоградщині.

У жовтні 2022 року суд арештував корпоративні права вартістю 18 мільйонів гривень та майно «Кіровоградського рудоуправління», які потім передали Агенству з розшуку та менеджменту та розшуку активів (АРМА). У травні 2023 року АРМА оголосило конкурс на посаду управителя для арештованого майна та корпоративних прав.

Останні новини по темі
Приватизація державної та комунальної нерухомості в Кіровоградській області. Переваги онлайн-аукціонів
IMG 0983
56 copy copy copy copy
У Долинській громаді родина переселенців отримала службове житло
Читайте також

В анонімних Telegram-каналах Кропивницького сьогодні, 25 червня, поширили інформацію, що на ставку в Катеринівці нібито втопилася людина. В ДСНС у Кіровоградській області спрост...

17:17, 25 Червня, 2024

Суботцівська, Маловисківська й Новомиргородська громади Кіровоградщини повідомили про загибель земляків на фронті....

17:04, 25 Червня, 2024

У “Кіровоградобленерго” розʼяснили, що черги відключень світла можуть змінюватися та пояснили чому так відбувається....

15:44, 25 Червня, 2024