Суспільство

Навіки у строю: громади Кіровоградщини повідомили про втрати на фронті (ФОТО)

 Автор: Ірина Требунських. 18359

Онуфріївська та Петрівська громади, що на Кіровоградщині, повідомили про загибель земляків, які стали до лав української армії боронити народ від російських загарбників.

1399123506

Петрівська селищна рада повідомила про загибель Анатолія Шульгіна. Він народився у 1977 році в селі Богданівці, тут закінчив школу та професійне училище. Після працював у Петрівському рудоуправлінні ПрАТ «ЦГЗК» та у ТОВ «Кривбасремонт», був депутатом Богданівської сільської ради 6-го та 7-го скликань. З 2016 року по березень 2023 року працював у Польщі, проте повернувся до України та долучився до лав української армії.

«11 липня 2023 року в Запорізькій області внаслідок обстрілу противника командир розвідувального відділення розвідувального взводу 1 батальйону морської піхоти старший сержант Анатолій Шульгін отримав поранення, несумісне з життям», – йдеться у повідомленні.

Shulgin

В Онуфріївській громаді підтвердили інформації про загибель захисника Ярослава Отрока. Він народився у 2001 році, тривалий час проживав у селі Млинок, був учасником Пласту. У 18 років він вступив до лав полку «Азов», брав участь в обороні Маріуполя від російської армії.

«У травні за наказом командування вийшов з "Азовсталі", потрапивши у полон, де в ніч із 28 на 29 липня 2022 року, попри всі обіцянки й міжнародні гарантії, ворог вчинив масову страту полонених українських захисників», – повідомляє Онуфріївська селищна рада.

Церемонія прощання з Ярославом Отроком відбудеться об 11:00 17 липня у Міському палаці культури у Кременчуці, після захисника поховають на Алеї слави Свіштовського кладовища. З центру села Млинок у понеділок, 17 липня, о 9:30 буде їхати автобус для підвезення людей на церемонію прощання.

Otrok

Поширюйте

Коментуйте