Побив енергетиків: на Кіровоградщині винесли вирок директору підприємства

12:13, 11 Серпня, 2023

На Кіровоградщині суд виніс вирок директору ТОВ “Олександрійський агропродукт”, який побив двох енергетиків, коли ті виконували свою роботу.

Згідно з інформацією у Єдиному державному реєстрі судових рішень, подія сталася ще у жовтні 2021 року. Бригада енергетиків Світловодського РЕМу робили монтаж повітряної лінії електропередач, приєднуючи таким чином фермерське господарство до електромережі. Територія підприємства, на якій це відбувалося, належить обвинуваченому.

Чоловік стверджував, що енергетики перебувають на цій території незаконно та почав із ними конфлікт, який переріс у бійку. Зокрема, згідно із даними слідства, обвинувачений спочатку кілька разів ударив у голову одного працівника обленерго, а потім почав бити ще одного, який намагався словами його заспокоїти та припинити удари. Судово-медична експертиза визнала побої легкого ступеня тяжкості.

Директор ТОВки свою вину визнав частково. Те, що він бив енергетиків, чоловік не заперечує. Але він стверджує, що земельна ділянка, де відбулись згадані події, перебувала у процесі оформлення документів, а працівники Світловодського РЕМу без погодження з ним виконували монтажні роботи. Крім того він говорить, що енергетики теж спричинили йому тілесні ушкодження та зв`язали мотузкою, поваливши на землю, але кримінальне провадження з цього приводу закрили. З приводу відшкодування моральної шкоди, то обвинувачений вважає, що жодних моральних страждань потерпілим він не спричинив, а тому і підстави для відшкодовування моральної шкоди потерпілим – відсутні.

Керівник Світловодського РЕМу повідомив у суді, що на тій території перебуває трансформатор, який належить обленерго, всі роботи були погоджені та був укладений відповідний договір, тому обвинувачений протиправно намагався перешкоджати працівникам РЕМ, які виконували свої посадові обов`язки.

Розгляд справи тривав майже два роки. 31 липня цього року суд визнав директора ТОВ “Олександрійський агропродукт” винним та призначив йому 150 годин громадських робіт і компенсувати моральну шкоду двом енергетикам, яких він бив, по 10 тисяч гривень кожному.

Згідно із даними аналітичної системи Youcontrol, директором ТОВ “Олександрійський агропродукт” є Ярослав Мацак, а бенефеціарною власницею підприємства вказана Валентина Мацак.

Останні новини по темі
Чи підвищуватимуть квартплату у Кропивницькому
kvartplata
Копія Для маркування Прямокутник 19 copy copy copy copy copy copy
У Кропивницькому триває ремонт дороги по вулиці Героїв України (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Читайте також

У п’ятницю, 14 червня, у Кіровоградському райсуді продовжили підготовче засідання по обвинуваченню контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, ...

18:58, 14 Червня, 2024

Журналісти українського видання “Texty.org” заявили про тиск і погрози від американських посадовців та політики. Така ситуація стала наслідком оприлюдненого у виданні матеріалу ...

16:50, 14 Червня, 2024

Новгородківська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті захисника Василя Ільківа....

16:44, 14 Червня, 2024