10 гектар під городництво: суд повернув громаді на Кіровоградщині незаконно орендовані землі

16:19, 07 Вересня, 2023

 

Суд повернув у власність Великоандрусівської громади, що на Кіровоградщині, дві земельні ділянки загальною площею 10 гектар, які незаконно передали в оренду для городництва.

Як повідомляє Кіровоградська обласна прокуратура, прокурори виявили порушення у рішеннях Великоандрусівської сільської ради, згідно з якими дві ділянки сільськогосподарського призначення передали в оренду для городництва. Загальна площа ділянок склала 10 гектар, а вартість – близько 52 мільйонів гривень.

«Землі, отримані для використання під городництво, за розміром перевищували передбачені законодавством норми», – йдеться у повідомленні.

Прокурори подали до місцевого суду, який визнав недійсними договори оренди і відповідні дозволи сільради. Після Кропивницький апеляційний суд також залишив рішення першої інстанції без змін – ділянки повернули у власність громади.

Раніше «Гречка» повідомляла, що суд на Кіровоградщині скасував розпорядження про передачу ділянки вартістю 16 мільйонів гривень на території ландшафтного заповідника у приватні руки.

 

Останні новини по темі
На допомогу ЗСУ: в Олександрії до Дня знань зібрали 84 тисячі
03a7901a c3f4 48b1 a63f b63353a16664
theatre
Підтримати херсонських колег: актори Театру Корифеїв долучились до флешмобу
Читайте також

Господарський суд розглянув позов «Укренерго» про стягнення боргу у 106,2 мільйона гривень з «Кіровоградобленерго». Обласне підприємство оскаржило суму боргу – зокрема в частині...

17:27, 4 Березня, 2024

У Кропивницькому в Інноваційній гімназії планують провести ремонт укриття. Через батьків попередили про те, що школярів переведуть на цей період на дистанційне навчання. Батьки ...

16:55, 4 Березня, 2024

Легендарні 3-й полк спецпризначення імені князя Святослава Хороброго та 8-й полк СпП імені князя Ізяслава Мстиславича оголосили про набір....

15:30, 4 Березня, 2024