Кінологам Кіровоградщини передали трьох собак з Нідерландів

15:27, 22 Вересня, 2023

Кінологічному центру поліції Кіровоградщини за сприяння “Фонду Говарда Баффета” передали трьох службових собак.

Як повідомили у пресслужбі ГУНП в Кіровоградській області, загалом у вересні поліцейським підрозділам із Європи передали 20 собак, троє з яких працюватимуть у кінологічному центрі поліції Кіровоградщини, де пройдуть спеціальне навчання.

Так, це собаки порід бельгійська вівчарка «малінуа» та «мехілар» і голландська вівчарка: Еві, Ункас і Джоші.

Тренуватимуть їх інспектори кінологічного центру: Інна Могилан, Віталій Хоменко та Сергій Луненко.

Наразі собаки адаптуються і соціалізуються, звикають до кінологів, із якими працюватимуть, розвивають апортувальну реакцію і вивчають дресувальний майданчик, на якому найближчим часом тренуватимуться.

Керівник кінологічного центру поліції області Артем Матвєєв зазначив, що вівчарки тренуватимуться в напрямку пошуку зброї та вибухових речовин, наркотиків, пошук людей, трупів та людських залишків.

“Враховуючи характер і особливості кожного із собак, обирається той напрямок, за яким пес справлятиметься з поставленими перед ним завданнями найлегше. Досвідченому кінологу визначити спеціалізацію для собаки з максимальною користю у роботі нескладно. Більш активні собаки краще виявляють себе у пошуку наркотиків, спокійні та допитливі – у пошуку зброї та вибухівки, загострена харчова реакція – допомагає у пошуках людей. Досвідчені кінологи на високому рівні зможуть підготувати нову зміну службових собак, які допомагатимуть поліцейським у виконанні завдань”, – зазначив Артем Матвєєв.

Наразі у тренуванні собак допомагає колега з Німеччини Матіас Вінкенйохан, який і допоміг із перевезенням тварин зі Львова.

Поліцейські кінологи також отримали від «Фонду Говарда Баффета» бокси для транспортування тварин, амуніцію, засоби для їх догляду та гігієни.

“Гречка” раніше повідомляла, як працюють поліцейські собаки на Кіровоградщині, в яких напрямках та які методи виховання для них застосовують. 

Останні новини по темі
Виявили низку порушень: в Олександрії тимчасово закрили кафе
Depositphotos 358866110 S
380807645 617197813936619 8910171745936828711 n
Допомагав ухилянтам: на Кіровоградщині працівника “військкомату” підозрюють у хабарництві (ФОТО)
Читайте також

Розгляд теми “Підтримка здоров’я в умовах війни” відкриває перед нами важливу проблематику, яка має безпосередній вплив на фізичне та психічне благополуччя люд...

13:26, 27 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили підозру працівниці податкової в допомозі підприємцю ухилятися від сплати податків. Збитки державі оцінили у 3,4 мільйона гривень....

13:16, 27 Лютого, 2024

Парк імені Крючкова передали у постійне користування Кропивницькій єпархії ПЦУ.

12:37, 27 Лютого, 2024