Ексочільник Театру корифеїв звертатиметься до суду щодо свого звільнення

11:41, 26 Вересня, 2023
384312781 1931937267189959 3510007264926913086 n

Колишній очільник театру імені Марка Кропивницького В’ячеслав Вандрашек сьогодні, 26 вересня, подав до суду щодо незаконності свого звільнення з займаної посади згідно з рішенням голови облради Юрія Дрозда.

Так, ексдиректор Кіровоградського обласного музично-драматичного театру імені Марка Кропивницького В’ячеслав Вандрашек в коментарі “Гречці” повідомив, що готує заяву до суду, в якій вимагатиме визнати протиправним розпорядження голови обласної ради.

Мова йде про розпорядження голови Кіровоградської обласної ради Юрія Дрозда про звільнення відсьогодні з посади директора – художнього керівника театру В’ячеслава Вандрашека та призначення завтра, 27 вересня, нового директора театру Сергія Корнієнка.

Зазначимо, 10 серпня В’ячеслав Вандрашек також подав заяву до суду, в якій вимагав визнати протиправним та скасувати розпорядження обласної ради щодо проведення конкурсу на посаду директора – художнього керівника театру. Засідання суду перенесли на 2 жовтня 2023 року.

“Нинішня заява стосуватиметься безпосередньо мого звільнення. Ми тривалий час спільно з колективом театру боролись щодо законності проведення конкурсу, хотіли, щоб нам дали спокій і можливість працювати, але ці прийняті рішення з боку облради б’ють по репутації театру і по Кіровоградщині вцілому. Голова облради оголосив конкурс тільки тому, що колишній голова Сергій Шульга призначив мене одноосібно. Він про це казав в інтерв’ю, і ось сьогодні одноосібно призначає нового керівника театру. Він наголошував на тому, що якщо колектив театру підтримує Вандрашека, то Вандрашек буде і надалі директором: ми зібрали нараду з акторами, дали копію протоколу засідання обласній раді про те, що жодного голосу проти мене, як керівника не було. А реакції нуль”, – підкреслив В’ячеслав Вандрашек.

Він також зазначив, що було створено петицію про тиск на театр з боку обласної ради. За його словами, на петицію дали таку відповідь: “Про те, що обласна рада тисне на театр, буде розглянуто на сесії обласної ради”, – зазначив Вандрашек.

Зазначимо, конфлікт навколо звільнення і призначення нового директора театру у Кропивницкому триває кілька місяців. На посаді директора академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Марка Кропивницького перебував В’ячеслав Вандрашек. Його призначив на посаду колишній голова Кіровоградської облради Сергій Шульга. 28 липня Вандрашек заявив про тиск з боку Кіровоградської облради, щоб змусити піти з займаної посади.

Останні новини по темі

800 тисяч на закупівлі генератора: у Долинській посадовця підозрюють у зловживанні службовим становищем

Depositphotos 45577531 S
Depositphotos 10731353 S

На Кіровоградщині новопризначений очільник лікарні без тендера замовив послуги в однопартійця

Читайте також

Світловодська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Романа ...

18:56, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 2 грудня, на площі перед будівлею міськради вшосте відбувся мітинг ...

18:47, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому 1 грудня у Молодіжному центрі “Кома” відбулося святкування Дня Андрія Первозванного. ...

17:56, 2 Грудня, 2023