Кропивницький: екскерівника четвертої лікарні звинуватять у розтраті?

11:35, 28 Вересня, 2023
Depositphotos 11247652 S

 

У Кропивницькому під час сесії міськради колишній директор Лікарні швидкої допомоги (Ред. – четверта лікарня)Руслан Іванов звернувся до депутатського корпусу із заявою, що його незаконно звільнили. Очільниця профільного управління пояснила ситуацію. Представник управління запобігання корупції заявив, що у лікарні знайшли фінансові порушення, про які повідомлятимуть правоохоронців.

 

Сьогодні під час сесії міськради Руслан Іванов виступив перед депутатами, після чого розгорілася дискусія, передає кореспондентка “Гречка”.

Ексочільник четвертої лікарні говорить, що дійсно він написав заяву на звільнення, у звʼязку з закінченням дії контракту, проте він подав ще одну заяву – на призначення на посаду, але її не розглянули і звільнили.

Руслан Іванов зазначив, що під його керівництвом лікарня розвивалася, удосконалювала свої послуги та стало більше пацієнтів.

“Я Заслужений лікар України, кандидат медичних наук. Я єдиний із очільників медзакладів у місті був із такими досягненнями та званнями. Але виходить, що я не потрібен місту, не потрібен медицині міста?” – висловив обурення лікар.

У свою чергу начальниця управління охорони здоровʼя Оксана Макарук пояснила, що у Руслана Іванова закінчилася дія контракту і його завчасно попереджали про те, що у зв’язку з цим він буде звільнений із займаної посади.

“У випадку, якщо закінчується контракт, то навіть заяву на звільнення писати не обовʼязково, людина й так вже не має права обіймати посаду”, – пояснила Оксана Макарук.

Також посадовиця зазначила, що і раніше виникали питання щодо методів управління лікарнею та діяльності Руслана Іванова на посаді директора.

Крім того, очільник управління з питань запобігання і виявлення корупції Олександр Шишко повідомив, що наразі у четвертій лікарні проводять перевірки щодо діяльності лікарні за останні роки. За його словами, вже за попередніми результатами ревізії є матеріали, які будуть передавати на розгляд правоохоронних органів.

Олександр Шишко озвучив кілька пунктів, зокрема незаконне використання коштів у вигляді необґрунтованих надбавок до зарплат на 208 тисяч гривень, виділення необґрунтованих премій на 405 тисяч гривень, надбавки до зарплати заступникам директора лікарні на понад 1,3 мільйона гривень.

Проте мова йде лише про попередні результати аудиту.

Наразі, за словами, очільниці управління охорони здоровʼя, після звільнення Іванова, керівницею закладу призначили Людмилу Романів.

Нагадаємо, у Кропивницькому хочуть об’єднаюти міський пологовий будинок та Лікарню швидкої медичної допомоги ( Ред. – лікарня №4). Очолить об’єднаний заклад Людмила Романів.

 

Останні новини по темі

У Кропивницькому онкохворому хлопчику потрібні гроші на лікування

dopomoga copy copy copy
111

У Кропивницькому до Дня захисника нагородили військовослужбовців

Читайте також

Учні Новомиргородської спеціальної школи Кіровоградської обласної ради відзначили День Святого ...

19:18, 6 Грудня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 6 грудня, з нагоди Дня Збройних сил України і Дня Святого Миколая, відбулось ...

16:36, 6 Грудня, 2023

У Дитячо-юнацькій спортивій школі № 2 у Кропивницькому стартував набір дітей на безкоштовне навчання ...

16:33, 6 Грудня, 2023