Військовий з Кіровоградщини отримав відзнаку від Головнокомандувача ЗСУ «Срібний Хрест» (ФОТО)

15:43, 12 Жовтня, 2023

 

Колишній вчитель, а тепер військовий Андрій Коберник з Кетрисанівської громади отримав відзнаку «Срібний Хрест» Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.

Андрій Коберник з Кетрисанівської громади Кропивницького району доєднався до лав армії у вересні 2022 року, має звання старшого лейтенанта. Як розповів захисник «Гречці», наказ Головнокомандувача ЗСУ про відзначення його нагрудним знаком «Срібний Хрест» вийшов у вересні 2023 року.  

«Раніше працював учителем у школі, але захищати країну від агресора – справа честі, обов’язок кожного громадянина. На початку було нелегко, але я потрапив до гарного колективу, де підтримують одне одного. Я пишаюсь, що служу у 54-ій бригаді», – розповів Андрій К.

Andriy K2

Фото надав Андрій Коберник.

Довідково:

Нагрудним знаком «Срібний хрест» нагороджуються військові офіцерського складу ЗСУ за успішне виконання бойових завдань, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.

 

Останні новини по темі
Кропивницький відділ освіти переплатив з бюджету 1,6 мільйона електропостачальникам: рішення суду
Groshi svitlo elektruka1
Depositphotos 124930326 S
У Соколівському ліцеї планують за мільйон зробити капремонт котельні
Читайте також

Знам’янська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті земляка-захисника Олександра Колісника....

18:30, 30 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 30 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей оголосили імена переможців щорічного міського конкурсу “Дитина року”....

18:27, 30 Травня, 2024

Протягом місяця у Кропивницькому в рамках акції Інспекція «Ї» виявили понад 100 рекламних вивісок з російською мовою....

17:39, 30 Травня, 2024