Кропивницький відділ освіти переплатив з бюджету 1,6 мільйона електропостачальникам: рішення суду

16:27, 12 Жовтня, 2023

 

Відділ освіти Кропивницької міської ради уклав додаткові договори з електропостачальною кампанією, в яких знайшли грубі порушення – внаслідок цих порушень електропостачальна компанія отримала з бюджету зайвих 1,6 мільйона гривень.

Як повідомляє Кіровоградська обласна прокуратура, у 2021 році відділ освіти міста закупило електроенергію для навчальних закладів. Але у додаткових угодах під час перевірки виявили грубі порушення.

«Як наслідок цього порушення, енергопостачальна компанія неправомірно отримала з бюджету понад 1,6 мільйона гривень», – йдеться у повідомленні.

Прокурори подали позов, вимагаючи стягнути з електропостачальної компанії 1,6 мільйона. Спочатку суд першої інстанції, а згодом і апеляційний суд клопотання прокуратури задовольнити та зобов’язали електропостачальника повернути надмірно сплачені гроші.

Раніше  «Гречка», публікувала подробиці судової справи щодо підписаних договорів між відділом освіти Кропивницької міськради і ТОВ «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія».

 

 

Останні новини по темі
День жалоби: у громадах Кіровоградщини прощатимуться із загиблими захисниками (ФОТО)
Zagunuv pamyat geroyam
Andriy K
Військовий з Кіровоградщини отримав відзнаку від Головнокомандувача ЗСУ «Срібний Хрест» (ФОТО)
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:53, 29 Травня, 2024

Сьогодні, 29 травня, студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті вийшли на мітинг з вимогою скоротити тривалість пар та зменшити навантаження на студентів...

15:14, 29 Травня, 2024

Кропивничанка Анна Карандукова виборола третє місце у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики....

15:00, 29 Травня, 2024