У Знам’янці родині полеглого воїна вручили орден сина “За мужність” (ФОТО)

10:04, 15 Жовтня, 2023

У Знам’янці, що на Кіровоградщині, матері загиблого захисника Дмитра Щербини вручили посмертну нагороду сина – орден “За мужність” ІІІ ступеня.

Про це повідомили на офіційному сайті Знам’янської міської ради.

Дмитро Щербина народився 1 липня 2022 року. У 2020 році його призвали на строкову військову службу, а згодом він підписав контракт.

23 березня цього року поблизу Бахмута на Донеччині він загинув.

Указом Президента України за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне і бездоганне служіння Українському народові Дмитру призначили орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Нагороду сина вручили матері Вікторії заступник Знам’янського міського голови Дмитро Молодченко, заступник командира Луганського прикордонного загону, підполковник Олександр Чорненко та начальник І відділу Кропивницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрій Іващенко.

«Луганський прикордонний загін висловлює вам щирі співчуття жодна нагорода, жодні квіти, жодна увага не варта життя Дмитра. Військовослужбовці запам’ятали Дмитра як відчайдушного, сміливого хлопця, який завжди рвався в бій, він був відважним гранатометником,” – зазначив під час вручення підполковник Олександр Чорненко.

1000015007

Нагадаємо, загиблому воїну із Кіровоградщини Іллі Грищенку  присвоїли посмертно орден “За мужність” ІІІ ступеня. Нагороду передали матері захисника.

Останні новини по темі
Легко та корисно: ТОП-3 рецепти страв із яблук від Євгена Клопотенка
Depositphotos 295646756 S
Nimecka mova audio
За підтримки німецького міста-партнера у Кропивницькому обладнають лінгафонний кабінет
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024