Прокуратура відсудила для управління освіти Кропивницького 350 тисяч за електрику

15:02, 30 Жовтня, 2023

 Кропивницька обласна прокуратура звернулася з позовом до суду в інтересах Кропивницького управління освіти – прокурори вимагали повернути надмірно сплачені гроші за електрику.

Як повідомляє Кіровоградська обласна прокуратура, вони звернулися з позовом до суду щодо постачальника електрики, який мав договір з управлінням освіти міста Кропивницького.

Прокурори зокрема вимагали скасувати додаткові угоди, з якими підрядник постачав електрику школам міста.

«Мова йде про стягнення  350 тисяч гривень, які були переплачені внаслідок укладених додаткових нікчемних угод до основного договору», – зазначають прокурори.

Господарський суд Харківської області задовольнив позов Кропивницької прокуратури, скасував додаткові угоди і зобов’язав електропостачальника повернути кошти управлінню.

Як повідомляла «Гречка», Господарський суд Кіровоградщини постановив, що міська лікарня швидкої допомоги переплатила за електроенергію майже пів мільйона гривень з бюджету.

Останні новини по темі
У Кропивницькому тролейбус №1 тимчасово змінить схему руху
«Моє зимове диво»: вийшла дебютна дитяча книга кропивницької письменниці Вікторії Семененко
Читайте також

У Новомиргородській громаді, що на Кіровоградщині, отримали підтвердження загибелі під час боїв на Донеччині захисника Юрія Іваніцького....

17:37, 16 Квітня, 2024

У Кропивницькому за три дні невідомі підпалили п’ять контейнерів для сміття. Проти порушників відкрили кримінальне провадження....

17:18, 16 Квітня, 2024

Російська пропагандистська «машина» запустила нову інформаційно-психологічну операцію (ІПсО), ціль якої – розколоти українське суспільство на «ухилянтів» та «оборонців», зірвати...

15:24, 16 Квітня, 2024