Не дотримуються маршрутів? На Кіровоградщині проведуть перевірку екстренної меддопомоги

11:13, 03 Листопада, 2023

На Кіровоградщині розпочнуть перевірку Центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф. У НСЗУ та МОЗ є питання до Центру стосовно дотримання маршрутів по доправленню пацієнтів.

Як “Гречка” раніше повідомляла, під час візиту голови НСЗУ Наталії Гусак в область вона розповіла, що у НСЗУ та МОЗ є питання до Центру екстренної меддопомоги щодо недотримання маршрутів по доправленню пацієнтів до лікарень, які мають законтрактовані ті чи інші пакети, під які підлягає лікування конкретного госпіталізованого пацієнта. Крім того, із направлених від НСЗУ грошей на пакети послуг закладу – 400 мільйонів гривень досі не використані і перебувають на рахунках Центру. Минулого року у закладі також були проблеми.

Сьогодні, 3 листопада, у Кіровоградській ОВА повідомили, що робоча група «Прозорість та підзвітність», за розпорядженням очільника ОВА Андрія Райковича, розпочне перевірку якості надання екстреної медичної допомоги на Кіровоградщині.

Згідно з повідомленням, МОЗ та НСЗУ провели моніторинг якості надання медичних послуг лікарнями, хворим на інсульт пацієнтам, що законтрактовані Національною службою здоров’я України за пакетом “Медична допомога при гострому мозковому інсульті”.

З’ясувалося, що під час доправлення хворих з підозрою на гострий мозковий інсульт бригади екстренної меддопомоги не завжди цих пацієнтів транспортують до закладів, законтрактованих по цьому пакету з НСЗУ.

Крім того, зафіксували, що надходять усні та письмові скарги від жителів Кіровоградщини на відмову працівників Центру екстренної меддопомоги та медицини катастроф області у прийомі викликів для надання екстренної медичної допомоги.

“Перевірку буде проведено для недопущення у подальшому негативних наслідків у організації надання медичної допомоги хворим та раціональне використання установою існуючих фінансових ресурсів”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, робоча група “Прозорість та підзвітність”  на одному з гуманітарних складів виявила магнітно-резонансний томограф, на якого немає жодних документів.

Останні новини по темі

Концерт і благодійний ярмарок: кропивничан запрошують на гуртівку до “МИР2.0”

Протидія фейкам: як ворожа ІПСО маніпулює на темі гепатиту A в Україні

Читайте також

Світловодська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Романа ...

18:56, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 2 грудня, на площі перед будівлею міськради вшосте відбувся мітинг ...

18:47, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому 1 грудня у Молодіжному центрі “Кома” відбулося святкування Дня Андрія Первозванного. ...

17:56, 2 Грудня, 2023