Кіровоградщина: у Новгородківському ліцеї планують за 3,3 мільйона відремонтувати актову залу

11:06, 07 Листопада, 2023

У Новгородці, що на Кіровоградщині, планують відремонтувати актову залу у ліцеї. На це витратять понад 3,3 мільйона гривень.

Кіровоградщина

Згідно з інформацією у системі Prozorro, мова йде про поточний ремонт приміщення у ліцеї за адресою: вулиця Авер’янова, 2.

У додатках до тендерної документації вказано, що планують стіни обшивати гіпсокартоном та фарбувати їх, робити підвісну стелю, ремонтувати сходи, сцену та підлогу, замінювати електропроводку та електрообладнання, облаштувати нові світильники і прожектори для сцени, встановлювати нові двері та інше.

Замовником виступає сам ліцей Новгородківської селищної ради. За ремонт готові були віддати 3 652 855 гривень.

Пропозиції подали ТОВ “НЕО КОНСУЛ” із сумою 3 323 035 гривень, та ТОВ “Афінацентр” із сумою 3 589 804 гривень.

Переможцем оголосили ТОВ “НЕО КОНСУЛ”, проте станом на 7 листопада оприлюднено лише намір про укладання договору.

Виконати роботу підрядник буде зобов’язаний до 31 грудня 2024 року.

Згідно з даними аналітичної системи “Youcontrol”, ТОВ “НЕО КОНСУЛ” зареєстроване у Гайвороні. Власником вказаний Олег Томашевський.

Цьогоріч у підприємства це перший переможний тендер. Минулого, 2022 року, не вказано жодного підряду по державних закупівлях. Лише у 2021 році підприємство займалося будівництвом для військової частини у Закарпатській області на загальну суму майже 94 мільйони гривень. У всі інші роки, починаючи з 2014 року ТОВ “НЕО КОНСУЛ” замовлень по державних закупівлях не отримувало.

Нагадаємо, у Соколівській громаді планують відремонтувати за 5 мільйонів гривень сільський будинок культури. Договір із переможцем тендеру ще не уклали. На сторінці закупівлі низка скарг від громадян щодо недоцільності використання грошей.

Останні новини по темі
Близько 3 мільйонів тонн: Кіровоградщина опинилася серед лідерів по зібраному врожаю зернових
Колишнє керівництво «Схід ГЗК» підозрюють у розкраданні на 1,5 мільйона
Читайте також

Роботи художників і художниць з Кіровоградщини потрапили до міжнародної пересувної виставки «Покоління війни». Розповідаємо, що це за роботи і як можна долучитися до проєкту....

10:39, 4 Березня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, концертів та вистав, які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 4 по 10 березня....

15:44, 3 Березня, 2024

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України розмістили електронну петицію про присвоєння військовослужбовцю із Кіровоградщини Івану Гончаренку звання Героя Ук...

14:07, 3 Березня, 2024