Колишнє керівництво «Схід ГЗК» підозрюють у розкраданні на 1,5 мільйона

10:24, 07 Листопада, 2023

 Колишнього заступника гендиректора держпідприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», до складу якого входять зокрема уранові шахти на Кіровоградщині, підозрюють у зловживанні, яке призвело до 1,5 мільйони гривень збитків державі.

За інформацією Офісу генерального прокурора, підозрюваний, який у 2021 році був заступником гендиректора державного підприємства «СхідГЗК» уклав договір з приватним підприємством про постачання продукції. Слідчі зазначають, що ціни на продукцію були завищені.

«При цьому він достовірно знав, що раніше був укладений договір з державним підприємством на поставку цієї ж товарної продукції за ринковими цінами», – пояснюють в Офісі генпрокурора.

Колишньому заступнику гендиректора оголосили про підозру у зловживанні службовим становищем (ч. 2 ст. 364 КК України), яке призвело до 1,5 мільйона гривень збитків державі.

Як повідомляє управління Служби безпеки України в Кіровоградській області, під час слідства також виявили, що металургійний шлак, який використовується для шахт «Схід ГЗК», постачає очільник одного з українських підприємств, який наразі арештований за звинуваченням у дезертирстві.

Нагадаємо, що у липні 2023 року генеральний директор ДП «Схід ГЗК» Сергій Шовгеля звільнився із займаної посади за власним бажанням.

У серпні з’явилася інформація, що колишній народний депутат Микола Мартиненко разом зі спільниками організував схеми розкрадання коштів із держпідприємств «СхідГЗК» і «Енергоатом».

Як раніше повідомляла «Гречка», Кіровоградська обласна рада направила звернення до президента, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів стосовно виведення із глибокої кризи державного підприємства «СхідГЗК», який станом на 4 липня 2023 року мав заборгованість у 3,7 мільярда гривень

Останні новини по темі
Кіровоградщина: у Новгородківському ліцеї планують за 3,3 мільйона відремонтувати актову залу
Гривня у “вільному плаванні”: який курс долара очікувати наприкінці року
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024