“За сприяння війську”: Головнокомандувач Залужний відзначив держнагородою голову громади із Кіровоградщини

15:43, 07 Листопада, 2023

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний призначив державну нагороду Голові Бобринецької громади Леоніду Кравченку.

Як повідомили на сайті Боборинецької МТГ, Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний підписав наказ:

«За плідну працю і взаємодію у справі захисту національних інтересів держави, активне сприяння Збройним силам України у виконанні покладених на них завдань в умовах воєнного стану: нагородити Почесним нагрудним знаком «За сприяння війську» Кравченка Леоніда Григоровича, голову Бобринецької міської територіальної громади Кропивницького району Кіровоградської області».
6 листопада нагороду Леоніду Кравченку у приміщенні міської ради вручив командир бригади, з яким підтримується постійний зв’язок.

“Вдячний за високу нагороду. Вона є визнанням роботи нашої громади по підтримці Збройних сил України Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним. Ми разом йдемо до Перемоги і зобов’язані надалі надавати допомогу нашим Збройним силам України”, – висловив вдячність очільник Бобринця.

Нагадаємо, воїна із Кіровоградщини Віталія Капінуса відзначили нагородою Головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного – почесним нагрудним знаком «Золотий хрест».

Останні новини по темі
На щиті: дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель військових-земляків
Дві крадіжки за 9 місяців: на Кіровоградщині винесли вирок рецидивісту
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024