Дві крадіжки за 9 місяців: на Кіровоградщині винесли вирок рецидивісту

15:15, 07 Листопада, 2023

 На Кіровоградщині Маловисківський районний суд призначив 4,5 років у в’язниці крадію-рецедивісту, який за 9 місяців двічі попався на крадіжках.

Згідно з інформацією у Єдиному державному реєстрі судових рішень, 9 червня 2023 року обвинувачений, будучи у гостях у знайомого, близько 22:00 викрав у нього велосипед “Україна”, який стояв біля будинку. Вартість викраденого майна оцінили у 1200 гривень.

Чоловік уклав угоду з прокурором, в якій визнав свою вину та призначення покарання на 5 років вʼязниці.

Проте остаточний термін, який призначили обвинуваченому – 5 років і 2 місяці, оскільки чоловік не відбув ще попереднє покарання, яке було призначено умовно.

Згідно з даними у попередньому вироці, чоловік 16 вересня 2022 року проник до чужої господарчої будівлі та викрав там саморобний зварювальний апарат.

Тоді обвинувачений також уклав із прокурором угоду, де визнав свою винуватість. Йому призначили 5 років увʼязнення, проте встановили йому іспитовий строк на 1 рік. Та вже за 9 місяців після першої крадіжки (зварювального апарату), перебуваючи на умовному терміні, чоловік вчинив другу крадіжку – велосипеда.

Відтак, за сукупністю вироків, частково приєднавши невідбуту частину покарання за попереднім вироком Маловисківського районного суду, засудженому остаточно призначити покарання у вигляді 5 років 2 місяців пувʼязнення.

Раніше «Гречка» писала, що у Кропивницькому винесли вирок двом чоловікам за виготовлення і продаж 3 тонн паленої горілки.

Останні новини по темі

“За сприяння війську”: Головнокомандувач Залужний відзначив держнагородою голову громади із Кіровоградщини

У трьох мікрорайонах Кропивницького проблеми з водою: коли під’єднають новий водопровід 

Читайте також

Світловодська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Романа ...

18:56, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 2 грудня, на площі перед будівлею міськради вшосте відбувся мітинг ...

18:47, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому 1 грудня у Молодіжному центрі “Кома” відбулося святкування Дня Андрія Первозванного. ...

17:56, 2 Грудня, 2023