Купив ділянку на OLX: поблизу Козачого острову встановлюють огорожу (ДОПОВНЕНО)

15:45, 15 Листопада, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 15 листопада, поблизу Козачого острова, з боку проспекту Володимира Винниченка встановлюють металеву огорожу на березі Інгулу.

Як передає журналістка “Гречки”, станом на 13.26 на місці подій місці була поліція і власник ділянки, який відмовився називати своє ім’я і прізвище. Проте він уточнив, що ця земельна ділянка близько 15 років тому була видана у приватну власність. 

“До мене було багато власників, я навіть не знаю, який я за рахунком власник. Я черговий покупець, побачив оголошення на OLX оголошення, пішов до нотаріуса і купив. Не бачу в цьому ніяких проблем, зараз хочу ділянку привести до ладу, встановити огородження і ніякого капітального будівництва тут не планується”, – підкреслив чоловік. 

 На питання журналістки про загальну площу та дату купівлі ділянки власник сказав, що не пам’ятає. 

У відповідь на усне звернення “Гречки” начальник пресслужби Кропивницької міськради Сергій Якунін зазначив, що земельну ділянку видали у 2008 році як присадибну.  До 2023 року вона неодноразово змінювала своїх власників. Проте ділянка знаходиться у береговій зоні, і міськрада не видавала дозволу на будівництво. 

ОНОВЛЕНО. Як йдеться у Єдиному реєстрі судових рішень, 24 серпня 2023 за зверненням Кіровоградської обласної прокуратури суд відкрив провадження. Правоохоронці намагаються скасувати рішення міськради про рішення Кіровоградської міської ради №2039 від 04.06.2009, яким затверджено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 1000,0 кв.м. в районі пров. Водостічного для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та скасувати державну реєстрацію земельної ділянки з кадастровим номером 3510100000:29:199:0079 площею 0,1 га, вчинену 15.1.2010 у Державному земельному кадастрі. Розгляд справи по суті має відбутись у листопаді.

ДОПОВНЕНО:

За інформацією видання “Антикорупційний вимір”, нинішній власник – кропивницький підприємець Артем Андрущенко. Він володіє кількома будівельними фірмами, а у 2020 році балотувався до Фортечної райради від ОПЗЖ. У коментарі журналістці він підтвердив, що купив цю землю.

Нагадаємо, “Гречка” раніше розповідала, кому роздали у власність узбережжя Інгулу в центрі міста. Також у 2019 році Кіровоградська обласна прокуратура через суд скасувала рішення міськради Кропивницького, яким на 10 років в оренду здали берег Сугоклеї.Тоді відомство втрутилось, оскільки ділянка знаходиться в прибережній захисній смузі річки Сугоклея.

Останні новини по темі

Як на Кіровоградщині жінкам допомагають втілювати бізнес-ідеї

Здорожчання пального в Україні: чого очікувати на кінець року

Читайте також

На Кіровоградщині триває акція зі збору крові, в рамках якої спеціальна бригада Обласної станції ...

18:58, 8 Грудня, 2023

Вимушена переселенка з Луганщини Анжеліка Мірошниченко створила у Кропивницькому безкоштовну ...

17:26, 8 Грудня, 2023

На Кіровоградщині дві громади повідомили про загибель захисників на фронті.

17:14, 8 Грудня, 2023