Лісівники Кіровоградщини будуватимуть нові дороги

17:49, 07 Червня, 2012

Розвиток та ефективне функціонування лісової інфраструктури напряму залежить від наявності та стану доріг у масивах. На найближчу перспективу будівництво та реконструкція лісових доріг – це один із напрямів роботи лісівників Кіровоградщини.

Цього року лісгоспи області планують збільшити протяжність лісових доріг з твердим покриттям на 6,2 км, – повідомляє начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Іван Захарченко. – Їх важливість важко переоцінити, адже в першу чергу вони забезпечують безперебійний доступ до деревини, полегшують, пришвидшують та здешевлюють транспортування, а як наслідок, і собівартість деревини.”

На сьогодні ДП «Оникіївський лісгосп» вже збудував 1,5 км лісових доріг. А протягом двох тижнів планує завершити будівництво доріг і Олександрівський лісгосп протяжністю 2 км. У червні 1,5 км побудують у Чорноліському лісгоспі, а у липні – ще 1 км у Голованівському. Збільшити протяжність лісових «артерій» планують Онуфріївський та Світловодський лісгоспи.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Лісівники Кіровоградщини будуватимуть нові дороги

Розвинена мережа лісових автошляхів допомагає лісівникам під час пожежонебезпечного періоду. “У випадку лісової пожежі лісівники та рятувальники можуть оперативно дістатися місця займання у найвіддаленіших куточках масивів, а тому шанси на те, що пожежу буде ліквідовано дуже швидко, надзвичайно зростають,” – додає перший заступник начальника Наталія Ревенко.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

Останні новини по темі
Проект “ДВА ДЕРЕВА” – акустичний етно-транс в Кіровограді!(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Проект "ДВА ДЕРЕВА" - акустичний етно-транс в Кіровограді!(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Комендантську годину в Кіровограді скасовано?
Комендантську годину в Кіровограді скасовано?
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024