Через Кіровоградщину ходитиме додатковий поїзд: коли і куди

«Укрзалізниця» повідомила про призначення додаткових рейсів на час весняних канікул. Один з цих поїздів проходить через Кіровоградщину.
Як повідомили на підприємстві, з березня курсуватимуть додаткові сім рейсів, які сполучатимуть східні, центральні за західні області:
- поїзд №159/160 Київ — Трускавець,
- поїзд №191/192 Київ – Львів,
- поїзд №255/256 Київ – Рахів,
- поїзд №192 Львів – Київ,
- поїзд №195 Київ – Івано-Франківськ,
- поїзд №201/202 Харків – Ворохта,
- поїзд №203/204 Дніпро – Ворохта.
З цих семи додаткових рейсів один – №203/204 – курсуватиме через Кіровоградщину. По непарних датах поїзд відправлятиметься з Дніпра о 14:35 та прибуватиме до кінцевої зупинки через добу – о 14:09. При цьому він зупинятиметься на станціях Олександрія (о 18:04), Знам’янка-пасажирська (о 18:48), Фундукліївка (о 19:46).
По парних датах поїзд рейсом №204 відбуватиме з Ворохти о 16:29 та прибуватиме до Дніпра о 12:35. При цьому він зупинятиметься у Знам’янці о 8:38, в Олександрії о 9:22 ранку.
«Прогнозуючи майбутній попит, вже зараз Укрзалізниця виділила близько 30 додаткових вагонів під групові дитячі перевезення у березні», – уточнили на підприємстві.
Як повідомляла «Гречка» оголосила про тестування сервісу, завдяки йому можна моніторити, коли з’являться у продажу квитки на потрібний вам напрямок або на конкретні місця у потягу.