Дешевше на 870 тисяч: управління освіти Кропивницького змінило умови постачання сухофруктів

15:14, 27 Січня, 2024

Управління освіти Кропивницької міськради уклали договір про постачання  сухофруктів для шкіл та садочків на 2,8 мільйона гривень. Ціни на сухофрукти подекуди значно перевищували ринкові. Наразі умови договору змінили, і вони містять нижчі за попередні ціни.

Сухофрукти за завищеними цінами

Нагадаємо, що управління освіти Кропивницької міськради 3 січня уклало договір про постачання сухофруктів з ФОПом Вікторією Шкварько. Згідно з ним, вартість кілограма кураги складала 500 гривень, сушеної шипшини – 220 гривень за кілограм, а родзинки – по 230 гривень за кг.

При цьому в тендерних умовах було прописано, що постачальник повинен зберігати товар між поставками у Кропивницькому або в радіусі 30 кілометрів від Кропивницького. Також постачальник мав гарантувати постачання сухофруктів у період з 7:00 до 10:00 кожного робочого дня.

Економія на 870 тисяч гривень

Вже у січні в системі Prozorro оприлюднили додаток до цього договору, в якому вказані нижчі за попередні ціни, повідомив «Антикорупційний вимір». У документі вказані наступні розцінки:

  • курага – 260 гривень за кожен кілограм,
  • родзинки – 175 гривень за кг,
  • сушена шипшина – 150 гривень за кг,
  • сухофрукти – по 80 гривень за кілограм.

У порівнянні з попередніми цінами у договорі, додаткова угода дозволить зекономити загалом 870 тисяч гривень.

«У підсумку: якби управління освіти не уклало додатковий договір, 870 тисяч гривень із передбачених контрактом 2,8 мільйона гривень, осіли б у приватних кишенях», – зазначили журналісти.

Як повідомляла «Гречка», управління міськради Кропивницького уклало договір на постачання соку у постійного постачальника, з яким вони у 2021 році фігурували у кримінальному провадженні.

Останні новини по темі
Побиття патрульного: у Кропивницькому суд виніс вирок після трьох років розслідування
Програма ЮНІСЕФ оголосила набір для молоді Кіровоградщини: як зареєструватися
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024