Для ППО Кіровоградщини передадуть нові системи зв’язку на 39 мільйонів

16:36, 25 Квітня, 2024

Фонд допомоги армії «Повернись живим» разом з компанією «Нафтогаз» передадуть Повітряним силам України шість мобільних систем зв’язку для ППО. Серед них і ППО Кіровоградщини.

Про це  повідомила пресслужба благодійної організації.

“Цю допомогу незабаром отримає Повітряне командування «Схід», підрозділи якого прикривають небо Донеччини, Дніпропетровщини, Луганщини, Харківщини та частин Запорізької, Кіровоградської, Полтавської і Сумської областей”, – йдеться в повідомленні.

Для закупівлі мобільних систем зв’язку “Нафтогаз” передав фонду 39 мільйонів гривень.

Зазначається, що комплексні апаратні звʼязку (КАЗи) — це спеціально обладнані вантажівки, розроблені благодійним фондом, військовими Повітряних сил  та українськими інженерами. 

“Завдяки КАЗам військові координують роботу та організовують звʼязок між підрозділами ППО. Як командно-штабні машини вони супроводжують  протиповітряні ракетні комплекси, приймають інформацію про небезпеку з повітря і за лічені секунди передають бойовому підрозділу”, – зазначили в пресслужбі.

Нагадаємо, раніше “Гречка” писала, що фонд допомоги армії “Повернись живим” разом з компанією “Нова пошта” передали Повітряному командуванню “Центр” телекомунікаційні комплекти для мобільних вогневих груп у рамках проєкту “Запакуй небо — прокачай ППО”.

Останні новини по темі
На щиті: Суботцівська громада повідомила про загибель захисника на фронті  
За які періоди і як до стажу зараховують навчання
Читайте також

У понеділок, 20 травня, проєкт «Баба Єлька», волонтери якого досліджують фольклор і історію Кіровоградської області, презентували першу серію власного документального серіалу. П...

17:50, 20 Травня, 2024

Три громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:30, 20 Травня, 2024

Вночі у неділю, 19 травня, в одному з мікрорайонів Кропивницького жителі прокинулися від вибуху та викликали поліцію — адже в цей момент в області не було повітряної тривоги....

17:05, 20 Травня, 2024