Дитяча обласна лікарня переплатила 400 тисяч гривень за електрику 

12:57, 12 Квітня, 2024

Прокуратура відсудила у ТОВ «Енергогазрезерв» 400 796 гривень, які підприємству переплатила Кіровоградська обласна дитяча лікарня за електроенергію.

Як зʼясувала кореспондентка “Гречки” у Єдиному державному реєстрі судових рішень, порушення виявили при виконанні договорів, укладених Кіровоградською обласною лікарнею та ТОВ «Енергогазрезерв» щодо закупівлі електроенергії на 2020 рік.

Позов до Господарського суду Кіровоградської області подав керівник Кіровоградської обласної прокуратури від імені Східного офісу Держаудитслужби та Кіровоградської обласної ради.

У позові зазначено, що постачальник і лікарня уклали п’ять додаткових угод про підвищення ціни на світло без належного обґрунтування коливання цін на ринку у відповідний період.

Згідно з укладеними додатковими угодами ціна збільшилася з 1,668 грн до 2,53 грн за 1 кВт/год, що на 65,93 % більше від початкової ціни.

За версією суду, вони взагалі не мали права змінювати встановлену у договорі  ціну більш ніж на 10%.

4 квітня 2024 року суд прийняв рішення стягнути з «Енергогазрезерву» надлишково сплачені 400 796 гривень та повернути їх до обласного бюджету Кіровоградської обласної ради. 

Нагадаємо, раніше “Гречка” писала, що Міноборони через суд намагається стягнути з Кіровоградської обласної енергопостачальної компанії (КОЕК) понад 8 мільйонів гривень.

Також раніше Кропивницька окружна прокуратура через суд намагається повернути до бюджету три мільйони гривень, які ОКВП “Дніпро-Кіровоград” заплатило за електрику в 2020 році. 

Останні новини по темі
Приватизувати за 41 тисячу: на Кіровоградщині на аукціон виставили чотири будівлі
generator copy
На Кіровоградщині збирають гуманітарну допомогу для Харкова: як долучитись
Читайте також

Аджамська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель захисника Євгена Куропятника.

16:46, 18 Травня, 2024

Трьом полеглим воїнам із Кіровоградщини призначили державні нагороди. Протягом тижня із 13 до 17 травня відзнаки вручили їхнім родинам....

13:49, 18 Травня, 2024

Зелений борщ – це один з символів весни – такий смачний та приємно кисленький. Але його смаки також можуть бути різноманітними. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися із трь...

13:07, 18 Травня, 2024