“Голоси фронтиру: радіоесеїстика військових”: в Україні запустили новий проєкт

17:38, 19 Квітня, 2024
ПАРТНЕРСЬКА ПУБЛІКАЦІЯ

Презентуємо новий соціально-культурний проєкт — “Голоси фронтиру: радіоесеїстика військових”, який було створено спільно із Радіо Культура.

“Голоси фронтиру” — це серія із 10 радіоесеїв, написаних та озвучених військовослужбовцями, які через власні історії та роздуми діляться зі слухачами своїм досвідом, рефлексіями та емоціями.

У проєкті взяли участь:

  • Віталій Кириченко, фронтмен гурту “НУМЕР 482”, військовослужбовець, підрозділ “Культурний десант”;
  • Павло Паштет Белянський, письменник, сценарист, молодший сержант ЗСУ; 
  • Артур Дронь, письменник, молодший сержант ЗСУ;
  • Єлизавета Жарікова, поетеса, музикантка, бойовий медик, молодший сержант ЗСУ;
  • Оксана Пономарьова, директорка міжнародного благодійного фонду “Res.Publica”, сержант ЗСУ, інструкторка з військового лідерства;
  • Борис Рябуха, полковник ЗСУ, учасник боїв за Донецький аеропорт, Авдіївку, Піски, Харків.  

Прем’єра відбудеться в ефірі Радіо Культура з 6 по 15 травня.

“Такий формат діалогу із аудиторією – надзвичайно важливий, незалежно від того, яким чином він відбувається”, — говорить Оксана Пономарьова.

“В ідеалі мені б хотілося, щоб замість мене мої есеї зачитував хтось із голлівудських акторів. Але вони в той день були зайняті, тому довелося читати мені”, — ділиться роздумами й жартує Віталій Кириченко.

“Якщо в етерах немає постійної присутності людей у пікселі, суспільство намагається від військової теми відійти. Це властивість психіки, люди не можуть постійно жити в жаху. Це норм. Але не норм, коли прірва між цивільними та військовими стає настільки великою, що вони перетворюються на два різні світи”, – розмірковує Павло Паштет Белянський.

Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”. Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду “Відродження”.

Останні новини по темі
Навічно у строю: чотири громади на Кіровоградщині повідомили про загибель захисників
загинув військовий
Смерть військового на Кіровоградщині: керівника обласної “екстренки” відсторонили від посади
Читайте також

У Кропивницькому сьогодні, 19 травня, вшанували пам’ять жертв політичних репресій.

16:28, 19 Травня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 20 по 26 травня....

16:15, 19 Травня, 2024

На Кіровоградщині міський палац культури Світловодської міськради 13 травня уклав угоду з ФОПом Сергієм Ігнатенком на облаштування алеї пам’яті загиблих військових вартістю 279,...

13:46, 19 Травня, 2024