Смерть військового на Кіровоградщині: керівника обласної “екстренки” відсторонили від посади

17:31, 19 Квітня, 2024

Через смерть військового на Кіровоградщині на час службового розслідування відсторонили з посади керівника Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Олександра Ярошенка. 

Як повідомили на офіційній Facebook-сторінці Кіровоградської обласної ради, розслідування проводять щодо смерті військового, який загинув через невчасне надання медичної допомоги.

За інформацією, подія сталася в селищі Смоліне, що на Кіровоградщині. Через ненадання вчасної медичної допомоги помер військовий Дмитро Заіка. Рідні захисника звинувачують медиків.

“З метою виявлення причин та встановлення обставин вказаної події, юридична служба обласної ради прийняла рішення з 22 квітня до 21 червня 2024 року відсторонити з посади Олександра Ярошенка”, – йдеться в повідомленні.

Виконання обов’язків гендиректора покладаються на заступницю генерального директора з медичної роботи – керівника служби Тамару Беспалову.

Останні новини по темі
“Голоси фронтиру: радіоесеїстика військових”: в Україні запустили новий проєкт
Кропивницький: у Козацькій гімназії встановлять вікон ще на пів мільйона
Читайте також

Трьом полеглим воїнам із Кіровоградщини призначили державні нагороди. Протягом тижня із 13 до 17 травня відзнаки вручили їхнім родинам....

13:49, 18 Травня, 2024

Зелений борщ – це один з символів весни – такий смачний та приємно кисленький. Але його смаки також можуть бути різноманітними. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися із трь...

13:07, 18 Травня, 2024

Кропивницькі волонтери відкрили збір на дрони для штурмової групи 3 окремої штурмової бригади ЗСУ. Ціль – закупити три безпілотники....

10:51, 18 Травня, 2024