Кропивницький: у Козацькій гімназії встановлять вікон ще на пів мільйона

15:47, 19 Квітня, 2024

У Кропивницькому у гімназії “Козацька” встановлять вікон ще на майже пів мільйона гривень. До цього на заміну вікон у цій школі вже виділяли майже три мільйони гривень.

Як зʼясувала кореспондетнка “Гречки” у системі Prozorro, тендер провели без використання електронної системи. Оголошення про його проведення оприлюднили 17 квітня.

Мова йде про встановлення енергозберігаючих вікон у гімназії “Козацька”. Замовником робіт виступає управління капітального будівництва Кропивницької міськради. За це заплатять 451 453 гривні.

Роботу виконуватиме ТОВ “Геоід”, яке у листопаді 2023 року вже отримало договір генпідряду по заміні вікон у цій гімназії на 2 999 623 гривень. 

Необхідність виділяти додаткові гроші й укладати новий договір, згідно з документацією тендера, обґрунтовують тим, що під час виконання попереднього підряду виявили, що у проєктно-кошторисній документації від початку не врахували низку необхідних робіт.

“У зв’язку з цим Замовник змушений був звернутись до проектної організації щодо коригування попереднього проекту. Такі роботи були виконанні за завданням Замовника та отримано скориговану проектно – кошторисну документацію по Об’єкту, яка отримала позитивний експертний звіт”, – йдеться в обґрунтуваннях.

Крім того, вказують, що ці роботи є невід’ємною частиною початкового проекту. 

А те, що роботи виконуватиме той самий підрядник,  дозволить, на думку замовників,  уникнути технічних проблем, пов’язаних з експлуатацією змонтованих конструкцій та  сумісністю з іншими, розпочатими раніше, роботами, які потребують завершення.

“Додаткові роботи технічно та економічно пов’язані з первинним договором та первиною проектною документацією. Забезпечення якості, безперервності виконання робіт та вчасного завершення всіх робіт можливо лише при виконанні всього комплексу робіт одним виконавцем, що вже виконує основну частину робіт, згідно з основним договором”, – підкреслили у документі.

Зазначимо, згідно з інформацією аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Геоід” зареєстроване у Знамʼянці. Працює підприємство вже понад 16 років. Основним видом діяльності вказано – “Виробництво будівельних виробів із пластмас”. 

Нагадаємо, у Кропивницькому в обласній  спортшколі олімпійського резерву “Надія” реконструюватимуть басейн. За це готові заплатити 39,3 мільйона гривень. Чому це зараз актуально – за посиланням.

Останні новини по темі
Смерть військового на Кіровоградщині: керівника обласної “екстренки” відсторонили від посади
Великдень 2024 у Кропивницькому: як добратись до храмів
Читайте також

Аджамська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель захисника Євгена Куропятника.

16:46, 18 Травня, 2024

Трьом полеглим воїнам із Кіровоградщини призначили державні нагороди. Протягом тижня із 13 до 17 травня відзнаки вручили їхнім родинам....

13:49, 18 Травня, 2024

Зелений борщ – це один з символів весни – такий смачний та приємно кисленький. Але його смаки також можуть бути різноманітними. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися із трь...

13:07, 18 Травня, 2024