У Кропивницькому за 40 мільйонів реконструюють басейн: навіщо?

10:42, 19 Квітня, 2024

У Кропивницькому в обласній  спортшколі олімпійського резерву “Надія” реконструюватимуть басейн. За це готові заплатити 39,3 мільйона гривень.

Реконструкція басейну відбувається у рамках загальної реконструкції цієї спортшколи. Наразі ж, у квітні 2024 року, у системі Prozorro вже оголосили тендер на пошук підрядника. У тендерній документації вказано перелік робіт, які стосуються саме басейну.

У коментарі “Гречці” директор департаменту охорони здоровʼя Кіровоградської ОВА Олег Рибальченко повідомив, що завершення реконструкції басейну наразі дуже актуальне, оскільки його використовуватимуть для реабілітації військових.

“Завершення реконструкції цього об’єкту вкрай важливе завдання на сьогодні. Медичні заклади області переорієнтовуються на реабілітацію наших захисників і захисниць, які потребують серйозного і системного відновлення. В постреабілітації надзвичайно важливою є, зокрема, водна терапія. Тому завершення реконструкції – це вимушений, але необхідний крок у відновленні українських воїнів”, – зазначив Олег Рибальченко.

Нагадаємо, про реконструкцію спортшколи почали говорити ще у 2019 році. Тоді передбачали капітальний ремонт блоку басейну, великого гімнастичного залу та покрівлі. Заміна мереж електро- та водопостачання, водовідведення та забезпечення енергоефективності будівлі, доступності до неї маломобільних груп населення тощо.

У листопаді 2021 року звітували, що роботи над реконструкцією покрівлі спортшколи вже завершують.

Що ж до басейну, то проєктно-кошторисну документацію по його реконструкції почали готувати у березні 2019 року. А вже із жовтня 2021  року почали роботи по чаші басейну, підготовку до покриття басейну плиткою.

Зазначимо, це єдина школа на Кіровоградщині, де раніше готували плавців олімпійського резерву та паралімпійців. Вже кілька років басейн не працює.

Останні новини по темі
У Кропивницькому зіштовхнулись Ford і Volkswagen
“Жива і скошена тече в мені трава”: у Кропивницькому презентували книгу Анатолія Кичинського
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

21:15, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 25 травня, відбулися спортивні змагання серед військових та ветеранів “Сильні України”....

19:44, 25 Травня, 2024

Сьогодні, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024