Кіровоградські волонтери принесли передсвятковий настрій військовим і дітям (ФОТО)

Наближаються свята, і хочеться, аби передсвятковий настрій відчули усі – і військові, які зараз далеко від рідних домівок та родин, і діти, які взагалі їх не мають або тимчасово втратили.
Тому ГО Громадська Варта завітала до КЗ “Центр соціальної реабілітації дітей”, де познайомились з чарівною, тендітною вчителькою Юлією та її маленькими вихованцями. Чудова малеча – весела, активна, непосидяча і дуже талановита!
«За півтори години, які ми провели разом, встигли відповісти на кілька десятків дитячих запитань, вислухати кілька десятків історій, зробити цілу купу селфі, і найголовніше – Пасхальні подарунки для військових. Разом ми вирізали, клеїли, малювали, ми, дорослі, на деякий час занурились у дитинство, а діти відчули себе частиною дорослої громади, яка активно підтримує своїх захисників.
Фіналом зустрічі стала спільна фотосесія, роздача призів, гарний настрій та 15 яскравих подарунків, які поїдуть з нами на Схід.» – пише у своєму Фейсбуці волонтерка Вікторія Касьянова.