Зеленський нагородив кропивницьку вокалістку

10:40, 02 Липня, 2024

Кропивницька співачка Анастасія Безай отримала почесне звання “Заслужена артистка України”. Відповідний Указ “Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України” підписав Президент України Володимир Зеленський.

В коментарі “Гречці” Анастасія Безай повідомила, що вона працює артисткою-вокалісткою міського професійного духового оркестру в кропивницькому культурно-дозвіллєвому центрі. В оркестрі співачка працює з 2015 року, а загалом в професії понад 15 років.

“У професії я з дитинства: батьки музиканти, тому музичну освіту отримувала в музичній школі та Кам’янському фаховому музичному коледжі імені Мирослава Скорика, клас Заслуженої працівниці культури України Леоніди Градосельської. Закінчила Національну музичну академію України імені Чайковського (Київ), клас професора, Народного артиста України Олександра Вострякова”, – уточнила артистка.

В міському професійному духовому оркестрі, який відноситься до кропивницького культурно-дозвіллєвого центру вокалістка працює спільно з колективом, в якому є професійні музиканти під керівництвом директора оркестру, – Заслуженого працівника культури України Володимира Соляра.

“Ви можете почути й побачити мене на державних урочистостях, сценах філармонії та театру корифеїв та міських концертних майданчиках. Репертуар колективу доволі різноманітний, я виконую різну програму. З останніх творів «Мелодія» Мирослава Скорика, пісня Наталки з опери «Наталка Полтавка» Миколи Лисенка, «Дніпровський вальс» Ігоря Шамо та інші”, – зазначила Анастасія Безай.

Також артистка працює у Кропивницькому музичному фаховому коледжі старшою викладачкою відділу “Спів”, де готує нове покоління вокалістів.

“Маю чудовий клас дівчат і з великим задоволенням передаю їм свої знання та навички, в взагалі співпрацюю майже з усіма музичними колективами міста та області. Разом із колективом коледжу робимо великі музичні проєкти у супроводі симфонічного оркестру КМФК під керівництвом директорки закладу Заслуженої діячки мистецтв України Лариси Голіусової і представляємо їх на сценах Кропивницького та Кіровоградщини”, – наголосила співачка.

Так, минулого року співачка спільно з колективом відтворили оперету І. Кальмана “Королева Чардашу”»” в концертному виконанні, яку презентували на сценах театру корифеїв, Олександрійському театрі та будинку культури “Ювілейний”, що у місті Новоукраїнка.

Артистка Анастасія Безай зіграла роль головної героїні Сільви Вареску. Перед цим в неї був перший великий сольний концерт «Bella Voce», де були представлені образи найвідоміших оперних героїнь світової опери (Чіо-Чіо-Сан, Манон, Аїда, Леонора, Джаконда, Тоска, Лауретта) та багато інших мистецьких проєктів. Серед останніх нагород артистки можна виділити Грамоту та Почесну грамоту Кіровоградської обласної військової адміністрації. Кропивничанка також є лауреаткою всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Також вона викладає спів у Кіровоградському музичному коледжі.

Також артистка спільно зі своїм чоловіком долучились до проєкту “Творчі волонтери” і вже понад два роки співають, щоб підтримати армію.

“Гречка” повідомляла раніше про те, що народному артисту України, професору Анатолію Короткову вручили відзнаку Кіровоградської області «За заслуги» ІІ ступеня.

Фото: Facebook-сторінка Анастасії Безай.

Останні новини по темі
У Побузькій громаді закривають школу через брак грошей: чому так? 
У Кропивницькому проводитимуть безоплатні заняття з англійської для дітей захисників: як долучитись
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024