“Мистецтво підіймає бойовий дух”: воїн із Кропивницького виступив на українському телешоу

16:09, 29 Квітня, 2024

Військовий із Кропивницького взяв участь у телевізійному шоу “Україна неймовірних людей”. Він виконав пісню “Ніч яка місячна…”.

Кропивничанин Ярослав Стас до 24 лютого був артистом, музикантом, вокалістом у Муніципальному міському духовому оркестрі. Постійно брав участь у міських концертах, урочистих заходах. Паралельно працював і на приватних івентах та святах.

Із першого дня повномасштабного вторгнення став до лав тероборони. Сьогодні він продовжує нести службу, проте встигає займатися улюбленою справою, а зачасту творчість бере верх і виливається прямо під час служби.

Воїн говорить, що вирішив взяти участь у шоу, щоб не загрузати тільки у війні.

“Я беру участь у шоу, щоб люди побачили, що ми військові, теж не поринули повністю тільки у війну. Мистецтво підіймає бойовий дух. Не можна загрузнути лише у війні. Треба радіти, треба дивитися у майбутнє, треба себе розвивати, розвивати країну”, – говорить Ярослав.

На телешоу він виконав пісню на слова Михайла Старицького “Ніч яка місячна…”, граючи на баяні.

Фрагмент із його виступом можна проглянути у відео нижче:

Останні новини по темі
Сексуальне насильство під час війни: куди звертатися по допомогу 
Вандрашек театр суд
Рішення суду: В’ячеслав Вандрашек повернеться на посаду директора Театру корифеїв
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:53, 29 Травня, 2024

Сьогодні, 29 травня, студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті вийшли на мітинг з вимогою скоротити тривалість пар та зменшити навантаження на студентів...

15:14, 29 Травня, 2024

Кропивничанка Анна Карандукова виборола третє місце у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики....

15:00, 29 Травня, 2024