На Балашівці за 4 мільйони планують побудувати новий водопровід

09:34, 26 Лютого, 2024

У Кропивницькому цьогоріч планують побудувати новий водопровід на Балашівці. Вартість об’єкта складе 4 мільйони гривень.

Як зʼясувала кореспондентка “Гречки” в оприлюдненому проєкті рішення міськради, мова йде про будівництво зовнішнього водопроводу по вулиці Богдана Хмельницького з точкою підключення по вулиці Івана Богуна.

Гроші планують виділити із міського бюджету в рамках програми “Будівництва та регіонального розвитку”. До вартості входить і виготовлення проєктно-кошторисної документації. Обсяг фінансування передбачає виконання робіт у повному обсязі протягом 2024 року.

У проєкті рішення також вказано, що це невідкладні роботи.

Як пояснив у коментарі “Гречці” начальник пресслужби Кропивницької міськради Сергій Якунін, попри те, що водопровідні мережі належать обласному комунальному підприємству “Дніпро-Кіровоград”, на обʼєкти, які знаходяться в межах міста фінансування направляють і з міського бюджету.

Крім того, він зауважив, що у тому районі дуже проблемні мережі, тому будівництво нового водопроводу дозволить вирішити питання зі стабільним водопостачанням місцевим мешканцям. До всього, Сергій Якунін підкреслив, що у планах також реконструкція теплових мереж, тому питання із мережами інших комунальних підприємств потрібно вирішувати паралельно, аби уникнути аварій та розриттів надалі.

Відповідний проєкт рішення розглядатимуть на найближчій сесії Кропивницької міськради.

Зазначимо, раніше “Гречка” повідомляла, що у Кропивницькому 24 лютого сталася аварія на водомережі, через яку правобережна частина міста лишилася без води майже на півтори доби.

Нагадаємо, у Кропивницькому цьогоріч завершать капітальний ремонт укриття по вулиці Героїв рятувальників та Героїв України. Загальна вартість обох обʼєктів понад 48 мільйонів гривень.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття - можеш подякувати авторці гривнею

Останні новини по темі
Водогін у Кропивницькому полагодили: куди повідомляти про відсутність води
voda11
Під час повітряної тривоги на Кіровоградщині було чутно вибухи: попередньо без постраждалих
Читайте також

У квітні 2024 року Знам`янський міськрайонний суд розглянув справу щодо сутички між двома патрульними поліцейськими та водієм, яка сталася на трасі поблизу Суботців. Суд визнав ...

17:24, 23 Квітня, 2024

Сьогодні, 23 квітня, Новомиргородська громада повідомила про загибель на фронті земляка-захисника Руслана Руденка....

17:22, 23 Квітня, 2024

У Кропивницькому завтра, 24 квітня, відбудеться майстерклас із лемківської писанки.

17:21, 23 Квітня, 2024