У Кропивницькому на Чорновола за 50 мільйонів планують реконструювати тепломережу

11:31, 15 Лютого, 2024

У Кропивницькому по вулиці Чорновола цьогоріч планують реконструювати тепломережу. Вартість робіт сягає близько 50 мільйонів гривень.

Зазначимо, “Гречка” раніше повідомляла, що сьогодні, 15 лютого, на відрізку дороги по вулиці Чорновола перекрита дорога. Стався черговий порив на тепломережі.

У коментарі начальник пресслужби Кропивницької міськради Сергій Якунін розповів, що ділянка тепломережі по вулиці Чорновола є пріоритетною у проєкті реконструкції, яку КП “Теплоенергетик” планує провести цьогоріч.

“Ця ділянка дуже проблемна та аварійна. Мережі там зовсім зношені. Тому при реконструкції її ремонтуватимуть в першу чергу”, – підкреслив начальник пресслужби.

Він зазначив, що проєкт реконструкції підприємство вже розробило. Згідно з ним, на ремонт цієї ділянки мережі “Теплоенергетик” передбачив 50 мільйонів гривень. Проте розпочати роботу зможуть лише тоді, коли інші підприємства там перевірять свої мережі – водопровід та газові мережі.

“”Теплоенергетик” повністю готовий розпочати ремонт. Але спочатку перевірятимуть, чи на інших мережах немає проблем, та усунути їх за потреби. Це потрібно, щоб упевнитися, що після реконструкції не доведеться заново там щось розривати”, – пояснив Сергій Якунін.

Коли почнуть ревізію водо- та газмережі, підприємства поки не готові повідомити.

Нагадаємо, у квітні минулого року директор КП “Телоенергетик” говорив про те, що почали розробляти проєкт реконструкції тепломереж. Саму реконструкцію планували розбивати на черги, оскільки це дуже великі об’єми роботи і дуже дороговартісні. Тоді він зазначив, що кошторис може сягати не  одну сотню мільйонів гривень.

Зазначимо, по вулиці Чорновола періодично розривається асфальт, укладений влітку 2018-го, через проблеми з різними мережами. 

У міськраді заявляли, що вулиця Чорновола потребує перекладки всіх мереж, які є на вулиці.

Фото ремонту мережі на ілюстрації умовне

Останні новини по темі
Напиляли на понад мільйон: на Кіровоградщині затримали групу “чорних лісорубів”
збитки державі
порив на Чорновола
У Кропивницькому частково перекрито рух по Чорновола: що знову прорвало
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

21:15, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 25 травня, відбулися спортивні змагання серед військових та ветеранів “Сильні України”....

19:44, 25 Травня, 2024

Сьогодні, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024