На Кіровоградщині відзначили День місцевого самоврядування 

16:56, 07 Грудня, 2023
РЕКЛАМА

У Кіровоградській обласній раді відзначили День місцевого самоврядування. У заходах в режимі онлайн взяли участь представники всіх 49 територіальних громад області сьогодні, 7 грудня. 

Працівників органів місцевого самоврядування Кіровоградщини привітали з професійним святом голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд та начальник військової адміністрації Андрій Райкович. 

“Наше головне завдання – працювати на благо громад та відстоювати інтереси людей, постійно залишатися на прямому зв’язку, реагувати на щоденні виклики, приймати важливі рішення. Це непроста і відповідальна робота. Особливо зараз, в умовах війни, коли маємо працювати в рази більше. Коли перед нами постійно постають нові складні завдання Маємо почути кожного ветерана, підтримати кожну сім’ю захисника, допомогти пережити трагедію втрати, облаштувати побут вимушених переселенців”, – наголосив голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд.

“Представляючи інтереси людей, ви докладаєте чимало зусиль, щоб налагодити нормальну життєдіяльність у кожному населеному пункті 49 громад області. Депутатський корпус, виконавчий апарат обласної ради не стоять осторонь. Ми забезпечили проведення сесій обласної ради. Прийняли понад сто важливих для області рішень, більшість із яких стосувалися затвердження обласних програм розвитку, підтримки ЗСУ, забезпечення діяльності закладів соціальної сфери, освіти та культури”, – зазначив він.

Посадовець наголосив: нині формується програма комплексного відновлення регіону на 2023-2025 роки, до якої включені понад 300 проєктів із фінансовим забезпеченням на понад 10 мільярдів гривень. Запущено режим максимального сприяння роботі ОТГ, спрямованій на отримання грантових коштів. Лише за підтримки Європейського Союзу шість громад Кіровоградщини отримали фінансову підтримку на загальну суму майже 250 мільйонів гривень.

“Сотні тисяч наших співвітчизників взяли до рук зброю, щоб захистити своїх рідних, свої домівки, свою країну. Сьогодні у підрозділах оборони служать понад 60 депутатів місцевих рад Кіровоградщини, 17 старост громад, 45 працівників виконавчих органів, 8 депутатів та працівників виконавчого апарату обласної ради”,– повідомив голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд. 

З нагоди свята обласні відзнаки отримали 148 представників органів місцевого самоврядування Кіровоградщини.

Останні новини по темі
Кропивничан запрошують на безкоштовні курси з англійської мови
На Кропивницьке управління освіти поскаржилися через умови тендеру на 10,6 мільйона
Читайте також

Правоохоронці вилучили у 28-річного жителя Кропивницького району арсенал боєприпасів.

11:54, 27 Лютого, 2024

У Кропивницькому затвердили перейменування ще 38 вулиць та провулків. У селищі Новому об’єднають вулицю та провулок і перейменують три вулиці....

11:32, 27 Лютого, 2024

Кропивницький отримав 32 мільйони гривень державної субвенції та дотацій. До міського бюджету на 2024 рік внесли зміни. ...

11:11, 27 Лютого, 2024