Озеленили селище: світловодські школярі посіли призове місце у всеукраїнському екоконкурсі 

13:19, 19 Квітня, 2024

Школярі зі Світловодського ліцею “Інтелект”, що на Кіровоградщині, здобули друге місце у всеукраїнському екологічному конкурсі «Втілення цілей сталого розвитку на рівні школярів».  Призове місце їм приніс проєкт із озеленення селища Власівка.

Як розповіла у коментарі “Гречці” кординаторка конкурсу Катерина Галіченко, загалом у ньому  взяли участь близько 800 учнів зі 114 шкіл України.

“Цей конкурс для того, аби ще змалечку закликати молодь до екосвідомості, показавши їм, як прості, але важливі кроки допомогають у великих масштабах змінювати і зберігати довкілля”, – зазначила вона.

Для конкурсу школярі зі Світловодська створили та реалізували проєкт з озеленення селища Власівка. Для цього вони живцювали та вирощували саджанці декоративних рослин.

“Учні разом з керівниками самостійно вчилися живцювати рослини та доглядати за декоративними рослинами. А нещодавно ще й взялися за створення теплиць у селищі. Що там вирощуватимуть поки не відомо, але це вже вказує на те, що вони продовжують надихатися на ідеї”, – розповіла Катерина Галіченко.

Проєкт тривав з грудня 2023 року по квітень 2024 року. Окрім ліцею “Інтелект” зі Світловодська перемогу здобули ще 3 школи з Дніпра, Одеси та Вінниці.

Усіх переможців нагородили мультимедійною технікою: проєкторами, документ-камерами та принтерами.

Нагадаємо, раніше “Гречка” писала, Помічнянська громада з Кіровоградщини виграла грант на 2,83 мільйона гривень. Завдяки цим грошам у громаді покращать доступ до освіти.

Останні новини по темі
У Кропивницькому мікроавтобус розтрощив стіну магазина та перекинувся
На Кіровоградщині судитимуть підозрюваних у хабарництві директора та юриста коледжу
Читайте також

Аджамська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель захисника Євгена Куропятника.

16:46, 18 Травня, 2024

Трьом полеглим воїнам із Кіровоградщини призначили державні нагороди. Протягом тижня із 13 до 17 травня відзнаки вручили їхнім родинам....

13:49, 18 Травня, 2024

Зелений борщ – це один з символів весни – такий смачний та приємно кисленький. Але його смаки також можуть бути різноманітними. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися із трь...

13:07, 18 Травня, 2024