Супермаркети змусять розраховуватись з постачальниками продукції без затримок?

09:53, 06 Травня, 2014

Народний депутат України Андрій Табалов зареєстрував проект закону щодо врегулювання питання оплати продовольчих товарів.


Законопроект пропонує обмежити термін розрахунків між торгівельними мережами, суб’єктами торгівлі та постачальниками, виробниками продовольчих товарів. Чому це так принципово?

Зараз торгівельні мережі розраховуються за поставлені продовольчі товари (хліб, молоко, тощо) через 21, 30, 100, а іноді і 150 днів. Це позбавляє обігових коштів виробників, адже продукти мають обмежений термін придатності. Наприклад, кінцевий строк реалізації хліба не більше 72 годин (3 доби). Виходить, що виробник щедро кредитує торгівельну мережу. Відповідно, змушений ці витрати перекладати на собівартість продукції. Звісно, за це платить покупець. Таку ситуацію треба змінювати, доводить народний депутат України Андрій Табалов: «Для цінової стабільності на ринку продовольчих товарів необхідна підтримка промислових підприємств та виробників цих товарів. Цього можливо досягти без додаткових фінансових інвестицій. Можна піти шляхом створення справедливих та ринкових умов для всіх учасників. Для врегулювання питання здійснення розрахунків суб’єктів торговельної діяльності з постачальниками хліба та інших соціально значущих товарів необхідно встановити термін щодо розстрочки платежу не більше трьох календарних днів після закінчення строку придатності таких товарів».

Прес-служба народного депутата України Андрія Табалова

 

Останні новини по темі
На Кіровоградщині нова влада працює старими методами і з «перевіреними» кадрами(ФОТО)
www.gre4ka.info
Документальний фільм про будівельника Кременчуцької ГЕС із Кіровоградщини (ВІДЕО)
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024