Тепер я знаю: школярів Кіровоградщини запрошують на безоплатний літній табір

14:09, 03 Червня, 2024

Учнів 4-6–х класів запрошують на першу хвилю безплатного літнього курсу “Тепер я знаю”. Наразі стартував набір учасників на першу хвилю проєкту з надолуження освітніх втрат від громадської організації “Смарт освіта”.

Як зазначають організатори, освітній проєкт розрахований на учнів 4-6–х класів українських шкіл. Безплатний 5-тижневий курс з української мови та математики розрахований для дітей, які не мали змоги повноцінно опанувати ці дисципліни в школі й мають труднощі з розумінням базової програми.

“Цьогоріч навчання для дітей проводитиметься вже втретє. Проєкт “Тепер я знаю” покликаний не лише допомогти учням заповнити прогалини у вивченні української мови та математики, а й продемонструвати дітям їхній особистий прогрес і сформувати їхню власну історію успіху. Табір розрахований на велику кількість учнів і учениць, утім, кількість місць обмежена”, – зазначають організатори.

Проєкт «Тепер я знаю» покликаний не лише допомогти учням заповнити прогалини у вивченні української мови та математики, а й продемонструвати дітям їхній особистий прогрес і сформувати їхню власну історію успіху. [Просимо батьків / опікунів об’єктивно оцінити освітні втрати своїх дітей і дати шанс доєднатися до проєкту тим, хто цього дійсно потребує. Якщо ваш син чи ваша донька не знає матеріал з однієї-двох тем з математики / української мови, його можна буде швидко опанувати на початку нового навчального року, а тому краще дати дітям можливість влітку відпочити.

Зареєструвати дітей для участі в першій хвилі проєкту батьки / опікуни можуть за цим посиланням.

Реєстрація для учнів 7-10 класів стартує невдовзі. Навчання в межах першої хвилі проєкту триватиме з 17 червня до 21 липня в будні (окрім середи) з 10:00 до 12:00 або з 17:00 до 19:00 (за київським часом).

Усі заняття відбуватимуться онлайн з учителями, які пройшли попередню підготовку, у Zoom і на платформі OpenLMS. Навчальні матеріали й завдання, які педагоги використовуватимуть під час уроків, спеціально розробила команда методистів під керівництвом Наталі Вінницької з української мови та Юрія Чоп’юка з математики.

“Фахівці розробили рамки компетентностей навколо ядра знань, які базуються на Державному стандарті. Ці рамки узгоджені з експертами Українського центру оцінювання якості освіти. У межах навчання школярі та школярки пройдуть вхідне тестування, яке дасть змогу вчителям оцінити освітні втрати учнів та розподілити їх у групи за рівнями знань. Далі, на основі рамок компетентностей і результатів тестувань, педагоги зможуть зрозуміти, на що саме варто звернути увагу та як цього можна навчити”, – зазначають в організації.

Наприкінці курсу учасники та учасниці зможуть взяти участь у вихідному тестуванні, що дозволить дітям оцінити прогрес, а методистам та вчителям якість навчальних матеріалів та викладання у проєкті. Наприкінці проєкту учні й учениці, які пройдуть вхідне та вихідне тестування, а також відвідають не менше 75% занять, отримають сертифікати.

Окрім цього, для таких учнів і учениць підготують індивідуальні листи, які міститимуть позитивний мотиваційний відгук від учителів, а також рекомендації, над чим ще варто попрацювати та на що звернути увагу.

Останні новини по темі
Сім кропивницьких шкіл отримають лінгафонне обладнання на понад 4 мільйони
Задонатити кров’ю: чому потрібно здавати кров кожні два місяці
Читайте також

В анонімних Telegram-каналах Кропивницького сьогодні, 25 червня, поширили інформацію, що на ставку в Катеринівці нібито втопилася людина. В ДСНС у Кіровоградській області спрост...

17:17, 25 Червня, 2024

Суботцівська, Маловисківська й Новомиргородська громади Кіровоградщини повідомили про загибель земляків на фронті....

17:04, 25 Червня, 2024

У “Кіровоградобленерго” розʼяснили, що черги відключень світла можуть змінюватися та пояснили чому так відбувається....

15:44, 25 Червня, 2024