У Кіровограді Святий Миколай привітав ВІЛ-позитивних дітей

ВІЛ-позитивні діти долучилися до проекту «Листи Святому Миколаю», який організував міжнародний благодійний фонд «Альянс Україна».
У День Святого Миколая Чудотворця мрії ВІЛ-позитивних діток здійснилися. Для них волонтери обласного благодійного фонду «Повернення до життя», громадської організації «Пробудження», ФРІ Кіровоград організували справжнє свято з веселими іграми та конкурсами.
– Свято було дуже веселе. Я отримав у подарунок робота, про якого мріяв, – розповідає Давид, який разом з іншими дітьми писав листи Святому Миколаю.
Цього дня з ініціативи організаторів всі гуртом зробили святкові листівки для військових 128 артилерійської бригади, які перебувають у зоні АТО.
За матеріалами прес-служби Кіровоградського обласного відділення ВБО«Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД»