У Кропивницькому онкохворій дівчині потрібна допомога: як долучитись

15:38, 23 Лютого, 2024

Міжнародний благодійний фонд “Янгол життя”,  засновниці якого опікуються дітьми з онкологічними недугами, оголосив про терміновий збір грошей на лікування дівчині, в якої виявили рецидив онкозахворювання. 

Як повідомили волонтерки на офіційній Facebook- сторінці фонду, наразі Анастасії Бурлаковій на лікування потрібно зібрати 13 700 гривень. 

Волонтерки уточнюють, що дівчинка тривалий час лікувалась і перемогла рак. 

“Вона пройшла основне лікування і була в ремісії. Настуня проходила обстеження й у неї все було добре. Нам надсилали фото, де вона вже з волоссям, усміхнена, а наприкінці року ми зустріли Настю біля дверей гематології бліду і знесилену, її гемоглобін близько 60”, – зазначають волонтерки.

Лікарі підтвердили у дівчинки рецидив і уточнили, що їй потрібна термінова пересадка кісткового мозку. Вона разом з мамою поїхала до Черкас на блок високодозової хімієтерапії й підготовку до трансплантації кісткового мозку. 

“Донором для Насті може бути лише мама, і то зі збігом лише в 50%. З величезною надією лікарі починають лікування. Призначають препарат, який в Україні знайти майже неможливо. Але все-таки перші 6 флаконів препарату “Флударабін” вартістю 2900-5000 гривень ми позичили в аптеці”, – зазначають волонтерки.

На понеділок, 26 лютого, на початок другого блоку високодозової хімієтерапії потрібно ще 3 флакони препарату, за які потрібно сплатити 8700 гривень.

Додатково потрібен гормональний препарат “Діферелин” вартістю майже 5 тисяч гривень.

“Отже, на понеділок маємо знайти 13 700 гривень. А потім ще протягом тижня від 18 до 30 тисяч. Насті зараз потрібна фінансова допомога, дуже потрібна! Їй 16, їй зараз боляче і дуже страшно. На її шлях знов прийшла біда, тяжка хвороба”, – підкреслили волонтерки.

Реквізити для допомоги:

Контактні дані:

Останні новини по темі
Воїнів із Кіровоградщини нагородили обласними та державними відзнаками
Лисиці у Кропивницькому: як в області працюють над профілактикою сказу тварин
Читайте також

В громадах Кіровоградщини родинам полеглих воїнів передали державні нагороди, якими захисників відзначили посмертно....

17:06, 21 Квітня, 2024

Роман Червінський, якого обвинувачують у перевищенні повноважень і якого мали відпустити з-під варти 19 квітня, вже другу добу не виходить на зв’язок. Про його місцезнаходження ...

17:01, 21 Квітня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

16:37, 21 Квітня, 2024