У Кропивницькому планують створити дитячі психологічні гуртки: шукають фахівців

13:16, 20 Лютого, 2024

У Кропивницькому в позашкільних навчальних закладах планують створити безкоштовні гуртки для дітей “Простір ментального здоров’я”. Наразі шукають фахівців-психологів, які працюватимуть в просторі.

В коментарі “Гречці” заступниця начальника управління молоді та спорту Кропивницької міськради Катерина Черкаська зазначила, що в 15 комунальних позашкільних закладах Кропивницького планують створити психологічні гуртки.

“Оскільки в цих закладах немає занять з психологічного напрямку, вирішили впроваджувати його, оскільки тема ментального здоров’я актуальна в умовах війни. Хочеться, аби діти окрім спорту, цікавились психологічною підтримкою. На мою думку, саме вона наразі дуже важлива, дитина на практиці має знати вправи і техніки, які могли б допомогти їй в тій чи іншій ситуації, щоб змалку діти вміли справлятися з негативом, контролювати емоції й накопичувати ресурси самозбереження”, -зазначила Катерина Черкаська.

До безоплатних занять, які планують проводити двічі на тиждень, пропонують залучити дітей віком від 5 до 16 років. На заняттях впроваджуватимуть групові техніки, арттерапію, різні психологічні методики, які допоможуть дітям і підліткам справлятись зі страхом та хвилюваннями. Наразі стоїть питання про набір фахівців-психологів, які проводитимуть такі заняття на гуртках.

“Плануємо залучити фахівців, обізнаних в даній темі, які працювали б за всеукраїнською програмою ментального здоров’я «Ти як?», ініційованою Оленою Зеленською та апробованих методик. Наразі є вакансії, 3-4 ставки. Готові взяти студентів, починаючи з четвертого курсу”, – підкреслила вона.

  • Контактний номер телефону: 0505141722 (Катерина Черкаська).

“Гречка” нагадує про те, як можна допомогти й психологічно підтримати дитину. Також в Україні є кампанія для психологічної підтримки дітей в укриттях. А психологиня Світлани Ройз розробила дитячу психолгічну гру “Скажи мені: сила запитань”, яка спрямована до рефлексій та спогадів, дає ідеї для міркувань та може стати для рідних та друзів способом пізнати ближче один одного. Завантажити та роздрукувати її можна тут

Останні новини по темі
Алею Героїв-захисників у Гайвороні будуватиме фірма громадянина Білорусі?
Тендер з громадянином Білорусі ілюстрація
Розпочни свій бізнес: кропивничан запрошують на безоплатний тренінг 
Читайте також

В громадах Кіровоградщини родинам полеглих воїнів передали державні нагороди, якими захисників відзначили посмертно....

17:06, 21 Квітня, 2024

Роман Червінський, якого обвинувачують у перевищенні повноважень і якого мали відпустити з-під варти 19 квітня, вже другу добу не виходить на зв’язок. Про його місцезнаходження ...

17:01, 21 Квітня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

16:37, 21 Квітня, 2024