У Кропивницькому скасували тендер на 7 мільйонів по ремонту укриття ліцею: чому

12:03, 02 Березня, 2024

У Кропивницькому відмінили тендер на капремонт в укритті ліцею. За ремонт готові були віддати понад 7 мільйонів гривень.

Як з’ясувала кореспондентка “Гречки” у системі Prozorro, мова йде про облаштування укриття у ліцеї імені Тараса Шевченка (колишня школа №5).

Оголосили про закупівлю 22 лютого. Замовником виступило управління капітального будівництва Кропивницької міськради. Вартість робіт вказали 7 059 000 гривень.

Вже 27 лютого оголосили, що торги відмінили. Причиною вказали неправильно вказаний перелік робіт у додатку до тендерної документації.

“Відмінено у зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, а саме: відомість обсягів робіт, яка зазначена в додатку № 6 до тендерної документації надана у не скоригованому вигляді, що в свою чергу, під час виконання робіт, призведе до некоректного будівництва“, – йдеться у повідомленні.

Період оскарження відміни триватиме до 9 березня.

Нагадаємо, раніше “Гречка” повідомляла, що у Кропивницькому у ліцеї “Максимум” планують облаштувати укриття за 4,6 мільйона гривень. Пропозицію подало лише одне підприємство. Потенційний підрядник фігурував у справах про привласнення та розтрати грошей. Станом на 2 березня з підприємством вже уклали договір.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття - можеш подякувати авторці гривнею

Останні новини по темі
Кропивницька міськрада відсудила у підприємства майже 280 тисяч: за що судилися
Дні жалоби: сім громад Кіровоградщини прощатимуться із загиблими захисниками
Читайте також

В громадах Кіровоградщини родинам полеглих воїнів передали державні нагороди, якими захисників відзначили посмертно....

17:06, 21 Квітня, 2024

Роман Червінський, якого обвинувачують у перевищенні повноважень і якого мали відпустити з-під варти 19 квітня, вже другу добу не виходить на зв’язок. Про його місцезнаходження ...

17:01, 21 Квітня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

16:37, 21 Квітня, 2024