У Кропивницькому жителів приватного сектору просять пообрізати дерева біля доріг: чому

16:43, 29 Лютого, 2024

Жителів приватного сектору у Кропивницькому просять біля своїх дворів зробити обрізку дерев, які нависають на дорогу. Це необхідно, щоб не перешкоджати роботі сміттєвозів.

Відповідне прохання оприлюднила  компанія «Екостайл», що займається вивезенням твердих побутових відходів.

«Згідно з Правилами благоустрою території міста Кропивницький (підпункту 6.17. пункту 6) саме власники ділянок/дерев повинні забезпечувати безперешкодний проїзд спецтранспорту. Наразі ж у місті є чимало вулиць, де через несвоєчасну обрізку дерев, сміттєвози «Екостайлу» зазнають регулярних механічних пошкоджень», – йдеться в повідомленні.

«Екостайл» забере обрізане гілля з локацій збору відходів. Для цього його треба попередньо подрібнити та виставити у в’язанках розміром 50х50х50 см.

Також, додають в компанії, важливо дотримуватися Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України. Зокрема:

  • не можна садити дерева з низько опущеною кроною та низько звисаючими гілками;
  • віддаль від будівель, споруд до дерев та чагарників потрібно приймати від краю проїжджої частини вулиць до стовбурів дерев – 2 м, до чагарників – 1 м. Дані нормативи застосовуються до дерев з діаметром крони не більше 5 м і повинні бути відповідно збільшені для дерев з кроною більшого діаметру.

«Дотримання цих норм – це практичний крок для забезпечення безперешкодного руху спецтранспорту та ефективного вивезення відходів на вулицях приватного сектору», – підкреслили в «Екостайлі».

Нагадаємо, компанія “Екостайл”, яка займається вивозом сміття у Кропивницькому, залучила до роботи з боржниками юридичну фірму, яка витребує борги.

Останні новини по темі
Розпочався конкурсний відбір на Всеукраїнський фестиваль «Червона рута»: як долучитися
Червона рута
У кропивницькій поліклініці за місяць замінять ліфт за 3,3 мільйона
Читайте також

У Кропивницькому сьогодні, 19 травня, вшанували пам’ять жертв політичних репресій.

16:28, 19 Травня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 20 по 26 травня....

16:15, 19 Травня, 2024

На Кіровоградщині міський палац культури Світловодської міськради 13 травня уклав угоду з ФОПом Сергієм Ігнатенком на облаштування алеї пам’яті загиблих військових вартістю 279,...

13:46, 19 Травня, 2024