У кропивницькій поліклініці за місяць замінять ліфт за 3,3 мільйона

15:36, 29 Лютого, 2024

У Кропивницькому в поліклініці №1, що на вулиці Габдрахманова, до кінця березня замінять лікарняний ліфт. За це медзаклад заплатить понад 3,3 мільйона гривень.

Як з’ясувала кореспондентка “Гречки” у системі Prozorro, мова йде про ліфт із вантажопідйомністю 1275 кілограмів.

Згідно з тендерною документацією, його встановлять замість існуючого там із вантажопідйомністю 500 кілограмів.

Замовником виступає «Поліклінічне об’єднання» Кропивницької міської ради, яке готове було віддати за це 3 336 449 гривень.

На тендер подалося  лише одне підприємство ТОВ “ЛІФТ-СЕРВІС-ПЛЮС” із пропозицією у 3 324 920 гривень. Його ж і визнали переможцем торгів.

Договір із підрядником уклали 27 лютого. Демонтувати існуючий ліфт та всі його комплектуючі, а також встановити новий зі всіма новими комплектуючими підприємство повинне буде до 31 березня.

Згідно з інформацією в аналітичній системі Youcontrol, ТОВ “ЛІФТ-СЕРВІС-ПЛЮС” зареєстроване у Кропивницькому. Власником вказаний Гриценко Валерій Павлович. Існує підприємство понад 19 років.

За перші два місяці цього року ТОВка вже отримала підрядів за державними закупівлями на суму  3 654 579 гривень. Усі підряди в медичних установах міста та області.  Із них шість по технічному обслуговуванню ліфтів та одна, вище згадана, по встановленню нового.

Нагадаємо, у Світловодську, що на Кіровоградщині, інфекційне відділення центральної районної лікарні реконструювали за тиждень. Вартість робіт склала майже 1,2 мільйона гривень.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття - можеш подякувати авторці гривнею

Останні новини по темі
У Кропивницькому жителів приватного сектору просять пообрізати дерева біля доріг: чому
Рейтинг зарплат Райкович Кличко ілюстрація
Багатше тільки Кличко: Райкович потрапив у рейтинг найзаможніших очільників міст та областей
Читайте також

У Кропивницькому сьогодні, 19 травня, вшанували пам’ять жертв політичних репресій.

16:28, 19 Травня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 20 по 26 травня....

16:15, 19 Травня, 2024

На Кіровоградщині міський палац культури Світловодської міськради 13 травня уклав угоду з ФОПом Сергієм Ігнатенком на облаштування алеї пам’яті загиблих військових вартістю 279,...

13:46, 19 Травня, 2024