Встигли за тиждень? Як за 1,2 мільйона ремонтували відділення Світловодської лікарні

17:16, 28 Лютого, 2024

У Світловодську, що на Кіровоградщині, інфекційне відділення центральної районної лікарні реконструювали за тиждень. Вартість робіт склала майже 1,2 мільйона гривень.

Як зʼясувала кореспондентка “Гречки” у системі Prozzoro, закупівлю провели без використання електронної системи. Замовником виступило управління житлово-комунального господарства Світловодської міської ради. Вартість реконструкції становить 1 191 833 гривні. 

Договір із підрядником підписали 25 грудня 2023 року. Виконати реконструкцію, згідно з договором, повинні були до 31 грудня 2023 року.

Підрядником обрали ТОВ “ЛІДЕР БУД-МОНТАЖ”.

За тиждень підприємство повинне було облаштувати підвісні стелі, поштукатурити, пошпаклювати та пофарбувати стіни, встановити вікна та двері, установити грати, зробити стяжки, облаштувати стіни керамічною плиткою, облаштувати трубопроводи водопостачання та інше. Загалом у дефектному акті (ред.- акт робіт, які потрібно виконати) список робіт включає в себе 78 пунктів.

Сам звіт про виконання договору склали й оприлюднили 23 січня 2024 року.

За даними системи Youcontrol, “ЛІДЕР БУД-МОНТАЖ” зареєстроване у Знам’янці. Керівник і кінцевий власник Тесленко Анатолій Вікторович. Минулого року підприємство виконало держзамовлень на понад 5 мільйонів гривень у Кропивницькому, Знам’янці, Світловодську.

Також він очолює підприємство зі схожою назвою – “ЛІДЕР БУД-ЦЕНТР”.

Зазначимо, раніше “Гречка” також розповідала як ремонт вартістю понад мільйон гривень в Олександрівській лікарні провели за 6 днів. Що вдалося зʼясувати – за посиланням.

Нагадаємо, сьогодні оголосили підозру експосадовцю облдержадміністрації. За версією слідства, він у змові з підрядником на ремонті відділення Світловодської лікарні відмили 870 тисяч гривень.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття - можеш подякувати авторці гривнею

Останні новини по темі
На щиті: п’ять громад Кіровоградщини повідомили про загибель військовослужбовців
соціальне підприємництво на підтримку військових
Купуй волонтерське: як і навіщо на Кіровоградщині впроваджують соціальне підприємництво
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024