В Україні подорожчає оформлення закордонного паспорта

16:32, 29 Березня, 2024

З 1 квітня 2024 року в Україні, і зокрема на Кіровоградщині, подорожчає оформлення закордонного паспорту.

Як повідомили в пресслужбі Центрально-південного міжрегіонального управління Державної міграційної служби, це пояснюється подорожчанням бланків на паспорт для виїзду.

“З 1 квітня 2024 року ДП “Поліграфічний комбінат “Україна” змінює вартість бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон. У зв’язку з цим зростає і загальна вартість оформлення цього документа”, – зазначають у ДМСУ.

Відтак, вартість закордонного паспорту, який виготовляється до 7 робочих днів, або до 3 робочих днів у разі наявності підстав, становитиме 1598 гривень. Зокрема, 992 гривень за вартість адмінпослуги та 606 гривень за вартість бланка.

Оформлення за 20 робочих днів становитиме 958 гривень – 352 гривень за вартість адмінпослуги та 606 грн за вартість бланка.

Звертаємо увагу, що люди, які оплатили адміністративні послуги та подали заяви для оформлення документів до 31 березня 2024 року отримають документи за старою ціною.

Ті ж люди, які оплатили адмінпослуги до 31 березня 2024 року, але заяву для оформлення документів ще не подавали, зможуть здійснити доплату за тарифами, що діятимуть на момент подачі відповідних заяв.

Довідково:

Поліграфкомбінат «Україна» — державне підприємство, лідер з виробництва цінних паперів та документів суворої звітності в Україні.

Нагадаємо, раніше “Гречка” писала, що закордонні паспорти українців, у яких транслітерація імені і прізвища відрізняються від написання в ID-паспорті, будуть визнаватися недійсними.

Останні новини по темі
Закохатися в українську: кропивничан запрошують на мовні курси
На Кіровоградщині вводять графіки аварійних відключень світла
Читайте також

Рік і неповний місяць — саме стільки прожив без війни кропивничанин Єгор Зайцев. І таких дітей, як він, в Україні ціле покоління....

10:40, 14 Квітня, 2024

У Кропивницькому легковик  BMW врізався у дерево. Двох людей із автівки деблокували та госпіталізували....

09:53, 14 Квітня, 2024

Воїна із Великосеверинівської громади, що на Кіровоградщині, Указом Президента посмертно відзначили державною нагородою....

15:42, 13 Квітня, 2024