Верховний суд повернув скаргу ексдиректора театру Корифеїв: чи буде повторна заява

12:24, 16 Квітня, 2024

Верховний Суд у складі судді-доповідача Касаційного адміністративного суду ухвалив повернути касаційну скаргу колишнього директора Кіровоградського обласного академічно-драматичного театру В’ячеслава Вандрашека.

Сьогодні, 16 квітня, в пресслужбі Кіровоградської облради повідомили, що Верховний Суд ухвалив повернути касаційну скаргу В’ячеслава Вандрашека щодо постанови Третього апеляційного адміністративного суду про визнання протиправним та скасування розпорядження голови Кіровоградської обласної ради «Про оголошення конкурсу на посаду директора-художнього керівника Кіровоградського обласного академічного театру імені Кропивницького». 

В ухвалі зважають на відсутність підстав для відкриття касаційного провадження, оскільки позивачем у скарзі не зазначено жодної постанови Верховного Суду.

Нагадаємо, “Гречка” раніше повідомляла про те, що 16 жовтня 2023 року окружний адміністративний суд задовольнив адміністративний позов колишнього директора театру імені Марка Кропивницького В’ячеслава Вандрашека і визнав протиправним розпорядження голови Кіровоградської облради Юрія Дрозда про проведення конкурсу на посаду директора-художнього керівника театру імені Марка Кропивницького. 

В коментарі “Гречці” В’ячеслав Вандрашек зазначив, що вже зв’язався з адвокатом і вони готуватимуть нову заяву. 

“Є уточнення, на що вони звертають увагу, що ми не вказали всі обставини по цій справі. Тому ми врахуємо їх і подамо заново скаргу”, – підкреслив колишній директор.

Як повідомляла «Гречка», на посаду директора театру імені Кропивницького херсонця В’ячеслава Вандрашека призначив у грудні 2022 тодішній голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга. Тоді конкурсу не проводили відповідно до частин 5-7 статті 10 Закону України “Про правовий режим воєнного стану”.

25 квітня 2023 року Сергія Шульгу звільнили з посади голови облради та натомість обрали Юрія Дрозда. У липні Вандрашек заявив про тиск з боку обласної ради і те, що його планують звільнити.

Та 14 вересня на засіданні конкурсної комісії новим директором театру імені Марка Кропивницького обрали Сергія Корнієнка.

Останні новини по темі
У світі моїх вражень: у Кропивницькому відбудеться виставка кропивницької художниці
Як поскаржитися на російськомовну рекламу у Кропивницькому 
Читайте також

Аджамська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель захисника Євгена Куропятника.

16:46, 18 Травня, 2024

Трьом полеглим воїнам із Кіровоградщини призначили державні нагороди. Протягом тижня із 13 до 17 травня відзнаки вручили їхнім родинам....

13:49, 18 Травня, 2024

Зелений борщ – це один з символів весни – такий смачний та приємно кисленький. Але його смаки також можуть бути різноманітними. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися із трь...

13:07, 18 Травня, 2024