Як поскаржитися на російськомовну рекламу у Кропивницькому 

12:23, 16 Квітня, 2024

У Кропивницькому створили ініціативу “Інспекція “Ї”” для протидії російськомовній зовнішній рекламі. Пояснюємо, як поскаржитися, якщо знайшли російську рекламу.

Як повідомила заступниця голови обласної державної адміністрації Катерина Колтунова 16 квітня на своїй офіційній Facebook-сторінці, учасники ініціативи, які знайдуть найбільше реклами, отримають призи.

“Головною мотивацією для вас має стати можливість зробити місто чистішим від мови агресора і проявити свою громадянську позицію! А для підприємців це буде мотивацією впорядкувати зовнішню комунікацію з клієнтами і дотримуватись Закону”, – зазначила посадовиця.

Як поскаржитися на російськомовну рекламу:

  • Сфотографувати рекламний російський напис. За можливості, сфотографувати “Куточок споживача;
  • Заповнити Google-анкету за цим лінком;
  • Перейти на Google-диск за наступним посиланням та створити папку, підписавши її Вашим ПІБ.
  • Завантажити фото у папку і вказати у назві адресу, де розміщена російськомовна реклама.

За словами Катерини Колтунової, перші три учасники, які зберуть найбільшу кількість російськомовної реклами отримають призи. 

Вони отримають :

  •  1 місце: екскурсію по місту, експрес-фотосесію в театрі імені Кропивницького, книги у подарунок.
  •  2 місце: екскурсію по місту, два квитки в театр імені Кропивницького, екскурсію у відділ рідкісної книги бібліотеки імені Дмитра Чижевського.
  • 3 місце: екскурсію по місту, екскурсію в Музей Мистецтв, книги.

Результати оголосять 18  травня.

Нагадаємо, раніше “Гречка” писала, що Благодійний фонд імені Володимира Чорного оголосив конкурс малюнків серед старшокласників Кропивницького. За найкращі малюнки можна виграти гроші на художнє приладдя або набір професійних фарб. Прийом робіт триватиме до 24 квітня. Прийом робіт триває до 31 травня 2024 року.

Останні новини по темі
Верховний суд повернув скаргу ексдиректора театру Корифеїв: чи буде повторна заява
За оренду стадіону у Кропивницькому платять менше ніж за оренду квартири
Читайте також

Трьом полеглим воїнам із Кіровоградщини призначили державні нагороди. Протягом тижня із 13 до 17 травня відзнаки вручили їхнім родинам....

13:49, 18 Травня, 2024

Зелений борщ – це один з символів весни – такий смачний та приємно кисленький. Але його смаки також можуть бути різноманітними. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися із трь...

13:07, 18 Травня, 2024

Кропивницькі волонтери відкрили збір на дрони для штурмової групи 3 окремої штурмової бригади ЗСУ. Ціль – закупити три безпілотники....

10:51, 18 Травня, 2024