У Кропивницькому оголосили конкурс малюнків для старшокласників: що можна виграти

11:24, 29 Березня, 2024

Благодійний фонд імені Володимира Чорного оголосив конкурс малюнків серед старшокласників Кропивницького. За найкращі малюнки можна виграти гроші на художнє приладдя або набір професійних фарб. Прийом робіт триватиме до 24 квітня.

Благодійний фонд імені Володимира Чорного заснували рідні полеглого захисника-художника, з метою підтримки творчої молоді.

«Володимир любив творити і завжди виступав за якісну освіту. Тому в його пам’ять ми відкрили благодійний фонд. Ми знаємо, наскільки дорогими є приладдя для малювання – мольберти, фарби… Тому таким чином хочемо підтримати талановиту молодь», – пояснила дружина полеглого захисника Олені Білецька.

Долучитися до конкурсу можуть школярі й школярки 9-11 класів Кропивницького. Для цього потрібно у довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, кулькова ручка, авторська техніка) намалювати малюнок формату А3 чи А4. Організатори конкуру пропонують наступні теми:

  • війна очима дитини;
  • військові ЗСУ і їх улюблені тварини;
  • мій герой військовий ЗСУ;
  • художник на війні;
  • своя ідея або роздуми на тему українських військових.

Від кожної учасниці чи учасника приймається лише одна робота. Її електронний варіант (відсканована копія чи фотографія оригіналу) слід надіслати на адресу chornyfoundation@gmail.com. У листі потрібно зазначити ім’я, прізвище та вік автора чи авторки, назву малюнка, контактний телефон одного з батьків, (за наявності) ПІБ викладача (керівника гуртка тощо), навчальний заклад.

Оригінал же малюнку потрібно занести в управління освіти Кропивницької міської ради (вул. Велика Перспективна, 41), кабінет 130, спеціалістці Ользі Журавльовій.

Прийом робіт триває до 31 травня 2024 року.

Після журі обере три найкращих малюнки, автори яких отримають:

  • перше місце – 10 тисяч гривень,
  • друге місце – 5 тисяч гривень.

Третє місце обиратимуть під час виставки робіт усі присутні шляхом голосування. Автор чи авторка роботи, яка набере найбільше голосів, отримає упаковку професійних акварельних фарб.

Долучитися до доброї справи та зробити внесок у благодійний фонд імені Володимира Чорного можна двома способами:

  • переказати гроші на банківську картку 5363 5420 9341 0067 (Олена Сілкіна, сестра Володимира Чорного);
  • закинути гроші у скриньку на виставці робіт Володимира Чорного, яка триває у Кропивницькому у Музеї мистецтв до 24 квітня.
конкурс малюнків імені Чорного 2
Бокс для донатів на виставці робіт Володимира Чорного у Кропивницькому
конкурс малюнків імені Чорного 1

Роботи учасників публікуються також на офіційному сайті Фонду імені В. Чорного.

Останні новини по темі
У Знамʼянці підприємець ремонтуватиме відділ поліції, який розслідує його кримінальну справу?
Стипендія президента України
Троє студентів Кіровоградщини отримуватимуть президентську стипендію
Читайте також

Полеглому захиснику з Кіровоградщини Юрію Граховському просять присвоїти звання Героя посмертно – відповідну петицію опублікували на офіційному сайті Президента України....

16:32, 14 Квітня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 15 по 21 квітня....

15:52, 14 Квітня, 2024

Весна – час коли організми людей самі вимагають побільше вітамінів. Найбільше цього добра в овочах та фруктах. Як зробити корисне ще й смачним – пропонуємо дізнатися...

14:12, 14 Квітня, 2024