Воїн із Кіровоградщини у пісні привітав українців із Різдвяними святами

15:04, 27 Грудня, 2023

Військовослужбовець ЗСУ та пластун Дмитро Шпачинський зі Світловодська, що на Кіровоградщині, підготував для українців музичне відеопривітання. 

Дмитро говорить, що  коли перебуваєш на фронті, то Різдво ніби набуває нового сенсу:

“Що для мене Різдво Христове? 

Все завжди залежить від обставин… В той час коли ти військовослужбовець і вже вдруге поспіль Різдво перебуваєш на фронті, то це велике свято для тебе ніби набуває нового сенсу, все ніби ускладнюється. А насправді все дуже просто і незмінно протягом багатьох віків”.

“Різдво Христове – це одвічна боротьба добра зі злом, це віра і надія на волю Всевишнього та безсмертя душі, це зв’язок із родиною та сім’єю, це те, у що варто вірити і за що триматися.

Христос народився!”

Як раніше повідомляла “Гречка” кропивницькі спецпризначенці записали для українців відео із привітаннями із Різдвом Христовим.

Останні новини по темі
Як облаштувати громадські простори у Кропивницькому: 5 порад експертів
Більшість аварій у Кропивницькому: скільки поривів на водомережах  ліквідували за 2023 рік
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024