З новими та вже відомими обличчями: на Кіровоградщині призначили пʼять суддів

13:01, 10 Травня, 2024

У суди Кіровоградщини призначили пʼять суддів. Є нові обличчя, а є такі, які вже мають тривалий досвід роботи у судах області.

Відповідні Укази про їх призначення  8 травня підписав президент Володимир Зеленський.

Зазначимо, кілька років нові призначення не проводилися, оскільки не працювали Вища рада правосуддя та Вища кваліфікаційна комісія суддів України. Після нових призначень нових складів цих органів у минулому році – вони відновили роботу. Перший конкурс на призначення суддів стартував у вересні 2023 року та тривав у кілька етапів.

За результатами конкурсу Вища рада правосуддя (ВРП) внесла Президентові України подання про призначення  кандидатів на посади суддів до тих чи інших судів.

Відтак, 8 травня Президент підписав укази про призначення 116 суддів, серед них – 5 до судів Кіровоградщини.

Суддею Устинівського районного суду на посаду судді призначили Світлану Юріївну Атаманову. 

Вона була і раніше на цій посаді, проте строк перебування її на цій посаді закінчився ще у 2021 році. Після цього ВРП повинна була була поновити їй повноваження, проте, як вище згадувалося – ВРП сама тільки відновила роботу у 2023 році. 

До Олександрійського міськрайонного суду призначили трьох суддів.

Олександра Володимировича Авраменка,  який згідно із даними його річної декларації за 2023 рік, перебував на посаді судді цього ж суду із 2019 року.

Вікторію Валеріївну Москалик, яка за даними декларації за 2023 рік, від червня 2022 року і дотепер займала посаду головної спеціалістки відділу забезпечення роботи секретаря та суддів судової палати Верховного суду.

Ірину Петрівну Шинкаренко. У її деларації вказано, що до подання своєї кандидатури на посаду судді, останні два роки займала посаду Держреєстраторки в Олександрійській міськраді, а до того буда спеціалісткої управління соцзахисту цієї ж міськради.

Суддею Кіровоградського окружного адміністративного суду призначили Мирослава Ярославовича Савонюка. Новий суддя до Кропивницького прибуде із Рівного, де до цього, згідно системи Youcontrol, був адвокатом та очолював адвокатське бюро “Мирослава Савонюка”.

Детальніше про новопризначених суддів читайте на “Гречці” згодом. 

Останні новини по темі
Як курсуватиме громадський транспорт у Кропивницькому в поминальні дні
Системний червоний вовчак і життя з ним: розповідь з перших уст
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:53, 29 Травня, 2024

Сьогодні, 29 травня, студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті вийшли на мітинг з вимогою скоротити тривалість пар та зменшити навантаження на студентів...

15:14, 29 Травня, 2024

Кропивничанка Анна Карандукова виборола третє місце у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики....

15:00, 29 Травня, 2024