Кіровоград: молода жінка отруїлася консервованими грибами

10:00, 23 Лютого, 2013

19 лютого у Кіровограді до інфекційного відділення інтенсивної терапії КЗ «Центральна міська лікарня м. Кіровограда» поступила молода жінка з отруєнням дикорослими грибами.  Жінка вживала консервовані гриби домашнього приготування, зібрані у Кіровоградській області.

Нагадуємо, що вживання дикорослих грибів може призвести до тяжких наслідків, навіть до смерті. Особливо це відноситься до блідої поганки, смертельна доза якої для дорослого становить ¼ гриба.

Лікування таких хворих дороговартісне, тривале і, нажаль, не завжди успішне.

Треба пам’ятати, що поява нудоти, блювоти, болю у животі, температури, дисфункції кишковика, жовтяниці, порушень свідомості є приводом для невідкладного звернення до медичного закладу.

Після вживання у їжу грибів такі симптоми можуть з’явитись через 3 години і протягом 5 діб.

За матеріалами сайту Управління охорони здоров’я Кіровоградської міської ради

Останні новини по темі
Рецепт на вихідні: курячі гомілки з овочевим соусом
На вихідних у Кіровограді баскетбол(РОЗКЛАД)
Читайте також

Попельнастівська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Андрія Пасічника....

16:36, 19 Липня, 2024

В Україні, і зокрема у Кропивницькому, у рамках масштабної спецоперації правоохоронці провели 70 обшуків та оголосили 30 підозр службовцям структур, підпорядкованих Міноборони. ...

15:18, 19 Липня, 2024

Верховна Рада України у першому читанні ухвалила законопроєкт №11340, згідно з яким підозрювані й обвинувачені у корупційних злочинах зможуть не нести кримінальної відповідально...

15:17, 19 Липня, 2024