Відділення ендоскопії в медичному центрі «ДокторПРО»

15:28, 10 Лютого, 2020

Проблеми шлунково-кишкового тракту турбують багатьох з нас. Причина тому найчастіше – це неправильний спосіб життя, вживання фаст-фудів, неякісної їжі та напоїв (що містять багато хімічних добавок та консервантів). Погодьтеся, що кожен із нас по декілька разів на рік відчуває спазми чи болі в шлунку, та вживає знеболююче, але ж це не вирішення проблеми.

Самолікування яким пацієнти зазвичай займаються, тимчасово знімає неприємні відчуття, а саму проблему не вирішує. Гастроскопія – найкращий, спосіб швидко та якісно обстежити шлунок,встановити точний діагноз і надати лікарю достовірну інформацію про захворювання для призначення необхідного лікування.

В медичному центрі  «ДокторПРО» в Кропивницькому діагностику гастроскопію можна пройти на сучасному обладнанні японського виробництва. Процедура безболісна. Для уникнення неприємних відчуттів застосовується лідокаїновий спрей. Зображення стану слизової шлунку виводиться на екран монітору, де лікар-ендоскопіст може детально розгледіти будь-які патологічні зміни, та зафіксувати в заключенні. До того ж під час діагностики, за бажанням пацієнта, чи показаннями гастроентеролога проводиться тест на наявність бактерії helicobacter pylori, яка є частою причиною виникнення гастритів.

Обстеження проводить кваліфікований лікар-ендоскопіст.

За більш детальною інформацією звертайтесь за номером гарячої лінії 0 800 30 11 77.

Бережіть себе!

Реклама

Останні новини по темі
Психологічна допомога військовим та ветеранам: що пропонують у Кропивницькому
1513667855 ato
12361
Відбудеться презентація сьомої книги історії реабілітованих Кіровоградщини
Читайте також

Правоохоронці викрили двох жінок, які у Кропивницькому пообіцяли місцевій мешканці «зняти порчу» за 57 тисяч гривень. Одній із спільниць оголосили підозру....

13:06, 4 Березня, 2024

В Олександрії, що на Кіровоградщині, облаштували і відкрили молодіжний простір “Другий поверх”....

12:48, 4 Березня, 2024

Поблизу Гайворона, що на Кіровоградщині, у суботу, 2 березня, сталася смертельна ДТП.

12:00, 4 Березня, 2024