Відділення ендоскопії в медичному центрі «ДокторПРО»

15:28, 10 Лютого, 2020
Doktor Pro 21

Проблеми шлунково-кишкового тракту турбують багатьох з нас. Причина тому найчастіше – це неправильний спосіб життя, вживання фаст-фудів, неякісної їжі та напоїв (що містять багато хімічних добавок та консервантів). Погодьтеся, що кожен із нас по декілька разів на рік відчуває спазми чи болі в шлунку, та вживає знеболююче, але ж це не вирішення проблеми.

Самолікування яким пацієнти зазвичай займаються, тимчасово знімає неприємні відчуття, а саму проблему не вирішує. Гастроскопія – найкращий, спосіб швидко та якісно обстежити шлунок,встановити точний діагноз і надати лікарю достовірну інформацію про захворювання для призначення необхідного лікування.

В медичному центрі  «ДокторПРО» в Кропивницькому діагностику гастроскопію можна пройти на сучасному обладнанні японського виробництва. Процедура безболісна. Для уникнення неприємних відчуттів застосовується лідокаїновий спрей. Зображення стану слизової шлунку виводиться на екран монітору, де лікар-ендоскопіст може детально розгледіти будь-які патологічні зміни, та зафіксувати в заключенні. До того ж під час діагностики, за бажанням пацієнта, чи показаннями гастроентеролога проводиться тест на наявність бактерії helicobacter pylori, яка є частою причиною виникнення гастритів.

Обстеження проводить кваліфікований лікар-ендоскопіст.

За більш детальною інформацією звертайтесь за номером гарячої лінії 0 800 30 11 77.

Бережіть себе!

Реклама

Останні новини по темі

Медичні заклади Кропивницького затвердять тарифи на платні послуги: що по чому?

389f743aa72225a51bae33d6f76dd0e8
lik

У Кропивницькому лікарня швидкої допомоги отримає два рентген апарати

Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:45, 7 Грудня, 2023

У Кропивницькому в освітньо-культурному просторі “Гончаренко центр” відбудеться безкоштовний ...

17:14, 7 Грудня, 2023

У Кіровоградській обласній раді відзначили День місцевого самоврядування. У заходах в режимі ...

16:56, 7 Грудня, 2023